Gold AG - Tornado

Objavljeno 19. nov. 2020
goldag.fanlink.to/Tornado
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Tornado
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAg #ONIMA #Tornado

Komentarjev

 • Bravo

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏

 • RRespekt per ty Goldi qdohe me kanga matmira kanget ikendo Lumi Nana qe te karrit bravo 🌟🌟🌟🌟🌟👏

 • Inshallah del naj kengetar qe ja knon naj muzik legjendes "Gold ages"

 • Kungtar me zemer te bardh gjith mon tpaqum te kendoft zemra gjith mon dojm shum te rujt zoti ty dhe familjen tande 🇦🇱👍💎🙏

  • 🥰😍🤩😇😀😃😂🥳😎💖💗💓💞💕💟❣💋💌💘💝❤🧡💛💚💙💜🖤🖤🤎❤🖤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • O te lumte goja ty

  • Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

 • You are star brother,Te ruajt zoti and all the best in your life my brother ,Po na ben te qajme me keto keng 🙏🏻

 • 💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️

 • Urime 28 nentori, dita e flamurit🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Xhenetin firdeus Zoti ju tregoj shqiptareve kur serbet menduan se I vran Zoti ju shperbleft Gold

 • 🇦🇱🇽🇰🇪🇺

 • 🇳🇱🇦🇱

 • Keto keng te bejne tia nisesh luften dhe 1000 viet. Jam nga jugu i shiperis po do ta clirojme dhe presheven

 • GJITHMONË KRAH TJEMI ME RESPEKT NGA MALISHEVA ALBOZ MAZREKU🤜👊💪

 • Te pershendes nga tirona nipi skenderbeut dhe dhe trimi i gardes te Isa boletinit vazhdo kurr mos i ndal genget tuaja atdhedashur

 • Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯

 • BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  • Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕

 • Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

 • 🥰😍🤩😇😀😃😂🥳😎💖💗💓💞💕💟❣💋💌💘💝❤🧡💛💚💙💜🖤🖤🤎❤🖤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Bravo vlla ❤🇦🇱❤🇦🇱!!

 • Respek 🇽🇰🇦🇱

 • Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️

 • AZET & LACKANO FASHION - slnumber.info/wiev/r5q0YtqRX5-Bh9g/video.html

 • Gold AG súper musik👍👍👍👍😎👏

 • Heuuu me te lumte goja gjithmon na surprizon RESPEKTE

 • Rrespekte nga Tërnoci madhë

  • Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍

 • Pa femra ne spote pa droga pa budallalleqe Bravo Gold AG je numer 1 ne shqiptari Respekt te perzemert nga tirana Rroft Shqiperia Etnike Shqiperi kosovë Iliridë 👐

  • Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

 • Dardania zemra e Shqiperise,Kosova eshte Shqiperi.

 • Ska rendesi tematika kur kenga nuk kendohet ashtu si duhet dhe nga kush duhet!

 • Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕

 • Kur vjen bashkpunimi me Shalianin

 • Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇

 • I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

 • nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!

  • kjo po qe ja vlen te shikohet: slnumber.info/wiev/d2GpkbSseYtyqcw/video.html

 • Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin

  • Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

 • Rrespekt

  • kjo po qe ja vlen te shikohet: slnumber.info/wiev/d2GpkbSseYtyqcw/video.html

 • "O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire ❤❤❤❤❤❤ I love Albania I love Kosovo baby

 • Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍

 • ❤️❤️❤️

 • Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

  • Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

 • Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏

 • Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga ❤️

  • Mshefi cicat se marre 🤣🤣🤣

 • Na rrofsh bethen gold kakaa

  • Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

 • Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet

 • kush esht per Goldin 👐🇦🇱🇩🇪🇬🇧🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇦🇱Goldi🤴👐🇽🇰🙋‍♀️🙋‍♂️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Goldi 🤴👐🇦🇱🇽🇰👐

 • Shkijet po vijnë prej 4 anëve, nje siti ARBRI është komand tane...❤️

 • Je kengetar me shum vlera 🇦🇱🇦🇱👋

 • Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 🙏🙏

 • Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

 • kjo po qe ja vlen te shikohet: slnumber.info/wiev/d2GpkbSseYtyqcw/video.html

 • Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 🥇💪💪

 • Sa e dua këtë artist

 • Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • GOLD AG respect 👍👍💪💪🇦🇱

 • Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

 • Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski

 • ✨✌️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

 • Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi ❤️

 • Bosi

 • 🍺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇬🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  • 💪💪💪❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤟🎰🎰🎰

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤👺

 • Zemra tknoft gjithmon

 • Brravo

 • I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

 • hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe

 • bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit

 • Kur po bon duet ma shum po dhez

 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Hallall te qoft te knoft zemra gjithmon

 • Bravo 👏👏👏🙏

 • Bravo super kong. Hallall t qoft qumshi nonës 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🔥🔥🔥🔥🦅🦅🦅🦅

 • Bravo Arjan Agushi je ma I miri ntanve❤

 • Maj madhi nvend 😘rrespekt

 • Qite ni muzik për Qadrak

 • Çlirimtaret UÇK jane te Pa Vdekshem Ata Jetojm me ne Jane te Gjalle e Vjene Era Arome Lirije 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 𝐌𝐀𝐋𝐈𝐒𝐇𝐄𝐕𝐀 𝐎𝐍 𝐅𝐈𝐑𝐄 ❤️❤️👐👐👐🇦🇱

 • Kush jane kta 96 te zgjuarit qe bejn dislike.

 • Ccbvcv

 • VISIT AND JOINED!!! tinyurl.com/girlbestmoment Make best moment in your day Thank's and have fun 😙

 • Lavdi deshmorit e arijan shendet Gzim e fat ne jete💪🇦🇱🇫🇷

 • Always the best 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️

  • Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!

 • Rest in Peace 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Ishalla klipi i fundit se smjelet vdekja kshtuu❌🧢

 • Rrespekte 🇦🇱

 • GoldAG je shum i fort. Jom me ty ❤️

 • Очень красиво, но Косово это Сербия дружок

 • Te lumte o golld se vertet golld je pom vjen mire shum qe kurr spo i harron luftetaret e lirise zoti te shperblevt per ket Miresi qe e ke o golldi krenohemi me ty 👍

 • Lavdi vepres se Ibrahim Mazrekut ( Tornado )

 • !_

 • suksese ariangushi

 • Si qdo her Goldi👌

 • Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯

 • Zoti t bekoft Gold ag