Melisa - Leje ( Official Video )

Objavljeno 29. apr. 2021
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komentarjev

 • Melisa bukur je

 • O melisa pasi degjova muziken e anes 1 erdha ktu te kerkojm zyrtarisht ndjese 🤎🥺🥺

 • Bravo👍

 • Like kush ka hyr veten te krahasoni kengen me te anes 😂😂😂

 • 👍😘

 • Jam ketu mbas kenges se Anes , Melisa vazhdo dhe rritu ne cdo publikim kenge❤

 • 🤮

 • E meritove boterisht nje like pasi degjova kengen e Anes.Te kerkojme ndjese :)

 • Kush mendon se kenga e Melises Qenka YLL Para kenges te Anes qe ka bere tani

 • Sheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesh

 • 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • 👿

 • 💩💩💩💩💩

 • Edhe une jam ktu si shume te tjere pasi degjuan kengen e Anes, me fal Melisa pz, je super vazhdo🤣

 • Melisa super ze Krahasim me Anen Mir ze ska po ban si ruspie me ate kenge

 • e degjova kengen e Anes kenge e cpifur kurse kjo kenga e Melises leje po me pelqen

 • Hallall kenga ne krahasim me kengen e asaj anes

 • Ana tu pa sa view ka kenga e melises dhe nderkoh plas nga inati. Brava melisaaa ♥️♥️♥️

 • Nah melisa sorry for judgin you

 • Te enkshim te keqen ndjes montialisht

 • Like per te gjithe ata qe vijne pasi kuptuan vleren Melos😂😂

 • Goca e tezes

 • Melisa, te kerkojm falje e dashur🧎‍♀️

 • Zemer kenga jote eshte super Ke ze shum me te mire se disa kengetare te skenes

 • Ick me mir se Ana 🤣Pi** Bill ca thonte at, zoti e mori vesh wallahin😂

 • Melissa yllll super ze ,😍🙈🔥🔥🔥🔥🔥

 • Apappapa kalova direkt ktu pas kenges se anes 🤣🤣 jemi ne pritje cdo na prrallise Antonella me arsimin 🤣🤣

 • Ylle fare

 • Me mir...andi...Ta puthte ne qade se sa ne ouza na e shpifen

 • Melisa pergezime dhe Kida e ka pare kengen tende😃💣

 • Me lisa te porë porë tputhja😘😘😘😘😘😘😘😘😘💋💘❤💓💔💕💖💗💙💚💚💛💛🧡💤🖤👄

 • Super🤩🤩🤩

 • Melisa e dashur me fal shum qe ta shava kengen pasi degjova kengen e anes ti je beyonce e muzikes shqiptare

 • Bravo Melisa♥️♥️

 • Melisa na fal per ofendimet se kishte edhe me keq

 • Melisa Beyoncé pas kenges Anes😂🤘

 • Melisa tkena ran nqaf kot lale ti je yll para Anes zot na ruj💚 Ti je yll me nen 😂😘

 • Zeri melises si Madona, ne krahasim me anen 😄

 • Njerezit thone se Melisa tradhton Andin

 • Por per kete arsye shkuan ne program dhe dolen baxhellat te marin fam dhe shikojn femit keta uuusht prag shuara

 • beautifully!!!😻

 • Love💕❤....love💕❤.....love💕❤..... Whatever you say.......even that i don't understand a word..... Lots of love from Pakistan ❤💕💋❤💕💋❤💕💋

 • Pasi degjova kengen e Anes u ktheva perseri te ti dhe te Luli ju paskeni qen mire ne krahasim me te 🤦🤦

 • Melisa po ti paske super ze mi goc ,e terheq fjalen qe kam then se ske ze por pasi degjova kengen e anes qe per pak sme doli gjak nga veshet u mendova mir dhe dola ne konkluzion se ke nje super ze ne krahasim me ca tjera qe u duket vetja kengetare!

 • Erdha mu qetsu me kengen tendee, mbasi degjova kengen e anessss🤮 skandal😵

 • Bravo melisa Un pasi degjova kenge e anes dhe zdi qa po' thoshte erdha te rrugulloj diten me mu iken tende❤️

 • Erdha ketu pas kenges se Anes, krahasim me Anen ti another level

 • Melisa jap fjalën “që unë nuk shaj më” pas dëgjova këngën e Anës Sinqerisht Paulo

 • Kush mendon se kenga e Anes eshte me skenar qe ti rrisi audiencen Melises xp

 • Respekt melisa dhe andi jeni yje....

 • Po ajo shoqja jote cfare pati ca asht ajo muzike koti apo jo njerz😈😈

 • Like ata që e kan pëlqyer para se me dal kanga e anës

  • Me rob shpie edhe luli me çimin kendojn ma mir se ana

 • Yyy Sa fansa fitoi Melisa tani 😂 Falendero Anen o Melisaa !!

 • Pasi degjuam kengen e taynes te kerkojm falje

 • Nyc song ....anytime hit❤️ frm assam ind

 • pasi degjova kengen e anes e gjith montazh zeri ...ti nuk krahasohesh vazhdo keshtu🥰😘

 • Fan watching here from Philippines!!!🇵🇭🔥✨

 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Pasi degjova kengen e Anes kjo mu duk si Rihanna Dora vetë Hahahah. O Zot ca mban kjo toke ,

 • Melisa na fal qe te shame 🙏🏻!!!! Tani qe degjova Ana Leshin duke kenduar ….. no comment!!!!

 • Kur e nin kangen e Anes e morra vesh qe Melisa koka talente😂

 • 😍😍Beautiful song ,voice..❤❤👏👏🇷🇴🇷🇴🇷🇴💟💟💟

 • Melisa mu mos ma bo hallall si disave qe jan kthy pas ana 1 😂😂 (mke pelqy prej ne fillim)

 • Psh ! Je nje kengtare fantastike meritat i ka kenga anes❤️

 • Like kush degjoi kengen e Anes dhe erdhi ketu 😂😂😂

 • Me rob shpie edhe luli me çimin kendojn ma mir se ana

 • Kg sh e bukur

 • Na fal prz tkena ra n qaf kot paska me keq

 • Melisa jap fjalën “që unë nuk shaj më” pas dëgjova këngën e Anës Sinqerisht Paulo

 • Melisa na fal se masi e ngum anen ti je 100% ma e mira😂😂

 • Erdha nga Ana ! Nese ta propozon qunin qe ja ben autotune asaj, mos shko zemra, i yti me i mirë 👍

 • tash ja ka rrit Likat Ana ma shum Melises🧐😣

 • Te kenaqen veshet me Melisen, te degjosh Anen te cahen veshet , boboo ca dite sot muzika mori fund

 • E patem gabim per ty ne fillim...pasi degjuam kengen te anes, vari lesht, ti je nje kengetare pak e mir

 • Melisa vazhdo keshtu te duam shum 😘😘😘

 • Mbasi degjova kengen e Ana Lleshit ne kto momente u ktheva direkt e po degjoj kengen tende edhe dua te them: Nuk je aq keq sa e kisha menduar ke mundesi te behesh !😅

 • MELISAAA TE DUAMMMMM😇🦈 Pasi ajo kenga e anes ka lon nam... 🥺✨Love youuu

  • Hahahha edhe une per kete erdhe

 • Na çan veshet kta

 • Kenga jote eshte super o ❤💋

 • SUPER KENG❤

 • Para anes Melisa po duket si jlo

 • A me numeron SLnumber mua qe nuk e kam hap videon,por qr jam futur vetem per te lexuar komentet?

 • Melisa+Andi=kari n'pidh

 • Melisa je shum e mire 😘😘😘🥰🥰❤

 • Je shume e mire dhe shume e bukure

 • Kjo ska lidhje fare me muziken

 • Sapo dgjova kengen e Ana1, melisa ke super ze 🥳

 • ❤🤩❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤❤💋edhe une kam nje shoqe qe e ka emrin melisa

 • Melisa des mase teje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Ti je ylllllll

 • T’kena ra n qaf kot , na fal 😩

 • Pas kenges se Anes vij ktu te qetesoj cik veshet pz😩💗

 • e kuptoni qe po i japim rendesi ketyre qe skan pas dhe nuk kan lidhje me fjalen VIP apo kengetar. thjesht ishin ca zorraxhi qe shkuan me gjet burre app grua gjoja. jan si ato tipat qe shkojn te "dua te bej te lumtur" po ata pse nuk kane fame????

 • 😂😄🥰kenge shume e bukur 😘

 • Kuku baba hit (masi e nigova kingen e anes)😂

 • this sounds better than ✨ mejk the buri uork✨

 • Sa erdha nga kenga e anes dhe melisa po me duket si vece zela tn

 • Mami:shikoje pak gjellen Melisa Melisa:ja se po qep pak getat per nje keng tjt Mami:😢