Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Objavljeno 17. feb. 2021
❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komentarjev

 • Bravo super keng

 • 😉

 • Zeri e ketij mashkulli per zotin eshte dadhuri 👌👌👌

 • Anita💖 Tajna tani ✍🏻✍🏻✍🏻🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

 • Bravo Cricket i bashkpunim shume i bukur edhe resultati fantastik.....pershendetje nga Greqia

 • Ai

 • Bravo Flori je shumeee i mire se bashku me Taynen 😍😘

 • 😙

  • Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

 • Flori ben muzik me lidhje e ne gjuhen shqipe total

 • 🇺🇦

 • 🤮🤮🤮🤮

 • Kush eshte fans i Taynes like 👇

 • Tingull muzike...tingull...tingull qe te ben te ta degjosh perseri.

 • Tayna queen

 • Magdalena 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • Si ma bon jeten pa mu

 • Why tayna? Fifi ish pershtat shum ma mir

 • I love u my world and I like very much your voice 🍭🦋❤❤❤❤❤❤

 • Habitem me preferencat e shqiptarve. Kjo Tayna i ka do kong teper palidhje eh marrin klikime pa mase, ndersa kjo kenge nje Perle e vertete dhe nuk merr aq klikime 🤔🤔

  • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

 • Oj loqk skom ni ksi muzike të mir

  • Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • b7sg7

 • 👌👌👌💯💯❤❤

 • Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

 • 90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩

 • TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

 • O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

 • 🤩

 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

 • 🎶🎶🥰🥰🎶🎶

 • Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

 • 😍❤️❤️🌹💥💥

 • Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

 • Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

 • Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  • Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

  • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • slnumber.info/wiev/r5q7XciHrGuHmMg/video.html

 • TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

 • ...♡...

 • Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 • Hit🔥

 • Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Wow

 • Qit naj keng me te bukur vetem vet

  • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

 • Zeri embel flori

 • We missed Florii😍😍😍

 • ma te miret jeni

 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • Love u tayna from algeria 🇩🇿

 • du bist di schonzte fon der welt

 • Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

 • 🇦🇱

 • Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

 • Tayna Magdalena Flori???????

 • Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

 • Beni like🤩🤩😚😚😇😇

 • QWX

 • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

 • Like kush do taynen

 • Bukur Flori..

 • 🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

 • Jom myt tu pi per ni dashni

 • Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

 • Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

 • ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  • 😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

 • 6/10

 • 🥰🥰🥰❤❤🥰❤

 • Alle Songs bis jetzt Baba

 • please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

 • YLBETËShYIIKA

 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Flori✨

 • me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

 • Uau ka dal shume e bukur kenga

 • Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

 • 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

 • Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

 • Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

 • wow

 • Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero SLnumber no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

 • Shume e bukur me pelqen shume

 • Jav qifsha nanen

 • Shum bukur ❤️❤️❤️😘

 • Love it ❤️

 • parritshem trujt zoti yll bote ....

 • Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

 • Magdalena 💕

 • α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

 • O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  • MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

 • Tajna quen👸

 • ❤❤

 • Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!