Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

Objavljeno 9. feb. 2021
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Komentarjev

 • o stresi je njeri me me ndjeja dhe me seder se tere estrada ..rsp bro per djal qe je 💥💥💥..super kenge

 • Brraves

 • RESPEKTE KUSH MJEP 1 SUCRIBE❤️

 • Ta kap mamin

 • Te qifsha mami

 • 💯🍾🍾🍾🍾

 • valla kete keng vetem relpay e bej 100 k ndoshta vetem prej meje i ka

 • osht zani i nenes

 • bravo

 • Kjo eshte nje nga kenget me me kuptim qe rinia shqiptare duhet ta digjoj me vemendje

 • 😭😭😭😭

 • Nuk shtirem po te kerkoj ndime si vllau vllaut!!

 • Ke shpirt te madh o patriot po pate munci me ndimo 1😔

 • 😔

 • Zoti qofte me ne

 • Po pate munci

 • Ta kerkoj ket ndime o patriot!!

 • Stresi shoku ime se je vlla te lutem me ndimo me I shok QE ka ra mrena ne Italy ?

 • King je o stres mos te haje karin per kerkan

 • Bravo streso dhe gentinjo Ne duam keto kenge dhe jo dissa, pse me shajt reperat e tjere??? Gjithsekush nga karrieren e tij.. jemi te gjithe shqiptar dhe duhet me ruajt njeri-tjetrin.... Respekte

 • Super keng qe te dy ✊✊🔥🔥fantastiken bravo 🙌 ❤️🇦🇱❤️

 • Tridhjet e sa vite djali edhe thot "prej gabime mesoj" interesante

 • Jeg skal

 • Fatter ikke så meget men arbejder på det vi ses lille ven 😂

 • 💋😘❤

 • Se asnje her nuk mbizoteroj te ne e verteta Te rujt zoti big like nga bilbao shok

 • Klodjan Rasha 🙏🙏🙏❤️❤️😭😭😭

 • Gentinjo esht njeri ndaj met mirve

 • Nena ime vdeku😒😔😣

 • Super keng suksese ❤

 • Muzika qe e ngoj 10her ndit😍💪

 • Ju lumt ka koh Qe skam degju dicka te mir si kjo

 • U cfar kenge na emocionoi rrespekte Arkimed super tekst ba ka marr malli per nenen, ngelem ne kurbet vetem😢 💔

 • Hallall qe ke mendu o stres se rama esht rrot kari

 • Si un 😒😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

  • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • 😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢

 • Stresi ke shum te drejt 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😊😊😊😊😊😊😊😊😊😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼🤟

 • Superrrrrrrr

 • $👑

 • Sa like behen per nenen💜

 • like kush i peldeu pjesa e stresit

 • Klodian rasha

 • Du er så ond , 😂

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respects!!!!!!!!!

 • Sa like shkojne per nenen 👇

 • vllaqko

 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1 stresi 1💎💎💙💙💚💚❤❤💔💖💝💗❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Kenge vk

 • sa like shkojn per kete keng👇🤘

 • WHY DO ALBAINIANZ JUST STEal someone elses flow and rythm ?

 • Nice song

 • Great song

 • Pushofsh ne paqe Klodian Rasha 😟😟

 • .👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • 🔥

 • stresi be nje kenge me emrin tim e kam emrin arjol

 • Bravo @stresi per Kete Kenge

 • E dua nenen ❤❤❤❤

 • ❤️

 • No clicking

 • Sjcus ťisbo udvid o ieviw uev kwviw ie oweboevjw Ejowvweji Sjisvj Sbjsvjsgu eioecje Ebiebje ejowhoe bb eioe

 • Duci ivy i sos jsioe js i ie ob siv so jr ieb jie Joevi Skhoso jyic jowbisnosnobdji Gdigisvi dioev uevue i

 • Socus

 • Si iei ieiuw u sixuw

 • R.l.P 🥺♥️♥️🇦🇱

 • Pin for your fanss ,♥️

 • 3M🔥👑

 • Te krejt ata qe pi keshin Ushtart deken per atdhen e juj dhe e thajten Zëmren e nones dhe ju nuk ja dini vleren

 • Uqifsh o kar

 • 🥰🥰😍❤❤❤❤dtresit

 • Jeta ime me probleme spo di ka me çu po jeta mka deshmu kerkujna njet me i besa

 • Kujt i keba diss ma kthe mu izit

 • King

 • NONA I MUZIKES STRESI

 • 💯💯💯💯💥💥

 • Sa like bohen per nones. 👇

  • @LOREDANA ciao

  • @LOREDANA ok po une dije e kom shkrujt

  • Kam marr 323 like🥰

  • Edhe un e kam shkur ni koment

  • Sabina

 • Shkon i han karin nooizyt per pak fam Ja ne qfar niveli ke ra o ropqim

 • stresu

 • bravo

 • 😭😭😭😭😭😭

 • 😭R.I.P KLODIAN RASHA 😭

 • ❤️❤️❤️Deri ndhe bbf4life

 • tekstin njk a bon

 • Si ma munsi vetem 2,8 million views

 • Life Is Good ,kenge e mire ,zduhet me u dorzu .

 • 🎭🙏🏻

 • 👑

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bigg Stressi

 • Shum e fort💯👑❤❤

 • Disslikes should be tested for COVID 19, cuz they have no taste.

 • Hallall buka nanes

 • KLD Rasha

 • KLODJAN RASHA R.I.P

 • 1:01😞

 • respect from Romania

 • Sa like shkojn per nenat

 • Kenga qe me pelqen nga stresi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Allahu i rujt Nenat tona ne cdo moment🙏🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤❤❤😘😘😇😍😍😍😍😍😇😇😘 Sa like behen per MBRETERESHAT TONA ?? TE DUA MAM❤

  • Te lumt goja klea .respekte.nga cunat e tirones

 • Po ik o shoku se sje per keng ti ndro sport shoku