Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

Objavljeno 25. apr. 2021
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komentarjev

 • Ll 0

 • E vertet mretresha e kombit shqiptar yll bote👍💯🎂🍯👑⭐💎💖🌹🥰🥰🥰

 • O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 • Oh zot Babe Nane mi knaq 🕋🕋💐💐

 • Prindi ne gjendje per ta qit buken prej goje me ja dhon fmijeve Elhamdulilah ne qe i kemi prinderit E ato qe si kan Allahu i meshiroft u takofshi ne xhenet ❤️

 • Te kendofte zemra.... Je Artiste.!!!❤🌹 Madhi per Prindrit nuk na heqet kurr🙏🤗Zoti i ruejte e ua shperblefte mundin qe Kane bere per ne. 🙏 se ne Sado qe te mundohemi nuk mundena me ua shperblye.!!!

 • Na dogje zemren me kete kange moj Shyrete te lumte goja jet e shendet te dhante Zoti ty dhe gjithe prinderve ne te gjithe boten

 • Kush jan kta 450 vet si se kan pelqy ket kang mund ta di arsyen pse?

  • Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

 • Hallall se ju jep ksaj rini me ditë se ca don me than fjala Nan e bab 😘😘😘

 • (😣o

 • Sado zemra me jetu Nuk e ndjen pa e provu Se çfarë halle kanë baba e nana Mora vesh kur prind u bana. Mfal o Zot që i kam ngushtu Çka s'kanë pas u kam kërku Oh ju kam kërku. Ndoshta zemra ju ka plas Shumë kanë dashtë po nuk kanë pas Oh po nuk kanë pas. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë. Ni ofshamë prej fmis me dal Zemra e prindit se bon ballë E jep shnetën, harron vetën Me ja u ba të lumtur jetën. T'kisha mujt me i përqafu Edhe falje me u kërku Falje me u kërku E çdo ditë me i puth në ballë Që m'kanë rrit me hallall M'kanë rrit me hallall. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë.

  • 🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

 • Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

  • 🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

 • ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

 • Fatmir Muja tekstshkruesi me i mire i kesaj Epoke Allahu te bekoft e ti shtoft miresit se bashku me koleget qe te kane perkrah se ma shume tekstshkrues si ti duhet me u zhvillu ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

  • FJAL TE VERTETA 😢😢😢😢😢SA HER E KAM DEGJU KET KANG .....FJAL TE SHPIRTIT 👌👌👌👌SA BUKUR KENDON O BILBIL I SHQIPTARISE 🇦🇱🇽🇰

 • Kengetare si ti Ska ❤️❤️❤️ veq perpara ja din renin

 • Te lumt goja

  • Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 • Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

  • kurr skem me mujt mi dal hakesh Babës e Nanes 😥🤲

 • O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤

 • ⭐⭐⭐

 • Te lumt zonja Shyhrete per Gegen e mrekullushme 🤗♥️

  • Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

 • 🥰😍💕💖💝❤

 • Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

  • Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

 • Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

 • Viola nga zemra tknaq mashallah

 • 🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

 • Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

 • Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄

 • rrnofsh 100 vjet

 • Prindrit Mih Pass 😭

 • Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas

 • Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 • Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • Kang e perkryer oj shyhret se veq ti din me na knaq me ksi kang te mira hallall te qoft.

 • Bravo shyrete shum keng bukur

 • Ufff sa e mir ♥️😢😢

  • E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

 • Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

  • @Lea Q faleminderit :)

  • Se ti je idiot,e se kupton se dashnia e prinderve eshte gjeja ma e madhe qe mundet me egzistu.

 • Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Haha

 • 😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt

 • Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 • Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.

  • Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.

 • me mugon baba shum shum 😭😭😭😭

 • 🥺🥺🥺🥺

 • 😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯

 • Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

 • E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

 • Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.

 • Ne kadar guzel yorum 👍

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲

 • Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭

 • Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱

 • Oh oh madhethtija të pret!

 • 😔😢😪😭

 • Bravo 👏🎤🎼

 • Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • 👏👏🙏🙏💫💫💥💥

 • ❤❤❤❤❤❤🤲

 • Bravo 👏❤️

 • Te lumt , keng qe ta prek Zemren.

 • O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves

 • 😢😢💖

 • Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍

 • *respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*

 • Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee

 • Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹

 • Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍

 • 17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏

  • @Dona Dona jam pa letra

  • Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat

 • Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜

 • Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤

 • slnumber.info/wiev/aILVmJqynWppfaI/video.html

 • Helooo

 • Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon

 • Te lumt goja

  • O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 • Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱

 • O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis

 • Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱

 • 1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

 • Amin

 • suksese ju dua

 • Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Tlumt me kengen ma tmir per momentin

 • Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭

 • Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.

 • Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲

 • Te lumt ylli I muzikes

 • O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 • Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫

 • Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi

 • Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje

 • femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲

 • O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • ❤❤❤❤

 • Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️

  • Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

 • O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua

 • Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰