Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

Objavljeno 19. feb. 2021
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komentarjev

 • Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!

 • Ka ndrru vendin sot e mira me te keqen,punes keqe po i thojn te mire 🥺😣😣

 • Pale sa veta e kan qi vec me realizu klipin edhe breket i ka lan ne studio 🤣🤣🤣

 • Arjani n fund këngës :moj cup mbarove? Melisa : po Arjani :mir vishe fundin tani 🤣😂😂

 • Obobo paska bere dhe kjo baxhella kenge . Prandaj vajti ne perputhen kjo katraura sa te merrte pak vemendje 😂😂

 • I just went straight to the comments

 • Get lost Go back to your daily job 🚦🚦🚦

 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • 😍🥰😘😇

 • vsvxvxh😂😂😂😂😙

 • ndbvhxbsjadysvd 😘😘😘

 • Melissa's voice left the chat and ofc auto tune entered the chat

 • U ngrit k@i u be drras vjen melisa te ma vras as ma vrau as ma preu po ne p..th i kerceu.. me falni po se mbajta dot haha

 • 💖💖💖💖💖💖

 • 👍👍👍

 • Edhe prostitutet nuk dalin kshtu. Qa esht tu ndodh me kto femra kshtu qe kan dal prej shinave.

 • Je me e bukura e perputhen❤❤❤❤❤❤❤❤💖

 • 1qqqq¹qqqq¹q

 • Loredana 2.0

 • Shume bukur!⚘⚘⚘⚘

 • E bukur kjo genge

 • Te lumte melisa je me e zgjuara dhe balerine e shkelqyer

 • ma emira Melisa😍😋😍😍😍😍😍😍😍

 • 😍😍😍🤩🤩🤩🤩

 • Bukur

 • Melis je me e mira 😘😘💖💖💙💙💛💛💚💚💕💕

 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Degseixjs xhe

 • Ata qe i vejn keq Kane te drejt

 • Bravo Melisa 🤗🤗

 • kisha 5 dit qe isha kaps sa e ndegjova e theva sifonin.

 • This song us fire🔥🔥🔥on mute

 • Gjysma e pi*** jasht ku po shkon kjo bot

 • Sa spr ntok fare

 • Sa kenge e bukur! BRAVO MELISA LLESHI💖💖💖

 • Bravo melisa je shum e mir

 • Shume bukur Melisa

 • Veq a je biiitch ska lidhje talenti zani nuk po t shkon po ta ndreq producenti....

 • Je e marr

 • Yirjrj

 • Timfiotfttrrŕ

 • Qqq1

 • Mos ndrro vendin se je mir po shko ndrro ate badin qe ke vesh se le nam

 • Skandal oj fantazem

 • A je e lidhur me Andin

 • Sa kot kenga 😳

 • A😂😃🐶🎡♥🎁⚽⚽🎱

 • Veq edhe gjyshi jem ka met pa u bo kengtar tash edhe aj kismet ka me hi n’estrad

 • Nga genta

 • Je si shpirt o melisa te dua pafund o shpirt o yll o flori kur te shikosh mesazhin mu pergjigj te lutem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Zemra ime ti

 • Shume kenge e bukur. 3 here ne dite e degjoj😂😂😂

 • me beni subscribe

 • Nje super unlike per idiotesite qe po nxirrni nuk keni lene gje Pa nxjerre ne Ekran vetem per like e keni degjeneruar kete vend ju qifsha rracen

 • Po mendoj me fillu dhe un se kur ke marr ti 70k un shkoj 500k🙂

 • Po mendoj me fillu dhe un se kur ke marr ti 70k un shkoj 500k🙂

 • Shum bukur 👏

 • Kjo kënga më jep PTSD

 • 9

 • 😴😴😴😴😴😴😴😴☺☺😁

  • ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • O melisa o ylli i per puthes ❤

 • U bon tyli vk kengetare

 • Ma i mir Juli se Melisa rpt

 • Muzika ma e mira

 • U pu pu pu kush ja hapi deren e kafazit kesaj prap e zgjidhen kete kafsh hahahahahaha ! Siguroni arjanin se do e kafshoj hahahaha !

 • Bark e tvjella 😂😂😂😂

 • Ore kam frik te hap SLnumber se me del te suggestions. Ta pata per borxh un ty ??? Eeee?????

 • Arsyeja pse futen ne psrputhen perte marr fam

 • Kurkush: Njerzit permas: duke livrit ne video

 • 1😎

 • Shumë e bukur kënga

 • melisa me e mira ne perputhen

 • Na keni ca ..... me kto com q ju duket gallat nqs sju plq kenga ik grricni b... sja u ka nevoj njeri per juve dhe nqs mendoni se duke dhene ate mendimin tuaj perfitoni perfiton melisa hajt shnet

 • t7ycjb

 • Love you 😚😚❤️❤️❤️

 • O melis ik e. Ndroi getat se ka qi Andi

 • Kur oj melisa u bane me knu muzik ncccc

 • Shum budallic

 • ik ere brekselep

 • E kan gjet stilin dalin zhveshur per me mar kilikime shesin trupin e vet per lek ! Kur i digjojsha pleqerit ka thon e vakt he bir zdisha cka po thon 🤣🤣🤣🤣 kjo qenka mir vakt e bir 👌

 • Melisa do vesh nje keng tjeter

 • Bravo melisa bravo 💖💖💖💖

 • Me pelqen shum

 • Je me e marra keshtu 🤐🤐🤐🤐🤐🤐

 • 🌃🌃🌃🌖🌖🌖🌖🌃🌃🌖🌖🌖🌖🌖🌃🌆🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌖🌖🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🍟🌌🌌🌌🌌🌌⛱️⛱️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️elavju melisa

 • Aa andrroje venin sat tdush

 • Ti je e mir

 • 90k likes! Kids join the chat😭🤢

 • Lolllll XD

 • Tani jemi Duke prit hitin e arjan konomit se vec ai ka ngel pa bo keng 👏👏👏

 • 🐒🤮🤮🤮

 • Kjo Melisa esht gati per karier..hec aty jepi Melisa

 • Shko vesh nji pal brek se na degjenerove !!!!! Stervinat jan ba me dal me kendu me na shordhu vesna.

  • Degjenerimi eshte tjeter...hape pak mendjen se na dukesh si ato plakat e vjetra

 • Hini ne perputhen veq per fam tash po dom me i ra fama me kang hahahahahhaha

 • Sa bukur

 • Shkruni ju shkruni se komentet e juja e kan bo t'famshme😅😅😍😍😍

 • Ik Se Tqiva Ropt

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💅💅💅😜😜😜😜👅👅👅👅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • kot vetem sa me pa komentet ;)