MELINDA - MEKATARE

Objavljeno 20. dec. 2020
Stream or Download „MEKATARE“ by MELINDA here 🎧 avd.lnk.to/MekatareStores
Produced by BIGBANG
Lyrics by Melinda, Gjiko & Skerdi
a REDBOX ent. Production
Mastered by: Johan Bejerholm
Directed by Valon Aziri
Video production by CINEGR8
MELINDA on INSTAGRAM: melindaademi
Styling by Walone Fashion Group
MakeUp by Arber Bytyqi
Hair by Gent Azemi (Angel Studio)
℗ AVD Digital // © Melinda Ademi
#melinda #mekatare

Komentarjev

 • Zemer ca do ti se sun pot bi n’fije ton kohen tu u perla na shkatrove krejt lidhjen Zemer ca do ti t’paska nxon pija ija ejj tash pom thirr po don me m’pa n’Facebook e ki block block block n’Instagram e ki block block block n’telefon e ki block block block pse ma theve zemren bre ti qifsha robt Ti ishe kot ti mjepe veq lot kaniher ki vyt mu kon me mu shok s’mendojshe me kry mendojshe me dick mu bone armik e tash ik Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam Tu luta a tu lu tu luta a me fjat e buta qe ti kur smi ki ngu qa bone djale m’bone mekatare mos harro vajzat shiptare se lojn pa marr hakmarje E tash mos mthirr mo beb beb as mos m’thirr kur tvyjn lek lek a t’kujtohet kur u ndijsha keq qysh u zhdukshe si foto n’snap se skom kohe per me hup as nuk jom loder me lujt krejt ca ki bo ti ki mi pagu hajde meri teshat sa sti kom gjujt Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam

 • Melinda. Ngushllime per nenen🤍

 • tayna is a quen melinda is a loser

 • Super❤️

 • Bravooo super 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏♥️😘😘

 • Shume bukur melinda te dua

 • Shqip, Jo arabisht

  • @DURO S pse nuk shkon n'kine! E kam fjalen Tek gjuha shqipe!! Ato fjale vine nga fundi I botes!!

  • pse?kjo eshte muzik sesht literature,kur nje gje tingellin bukur e ben edhe ne kinezshe!

 • 😘💖❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • A Sa bukur këndove

 • Veq serbi si ban like

 • Biggest

 • Mos harro vajzat shqptare Nuk e lejn pa marr hakmarrje

 • Super keng 👌

 • 非常棒

 • 非常棒

 • ⭐️⭐️⭐️

 • S de

 • melinda Emre Oscht melinda

 • ❤️❤️❤️❤️😍🤗

 • 2:18 shum zë i bukur e i pastër

 • Qe ta e kam muzak

 • O shpirt Lyeji dhe njer Floket te Verdha se te shkojn shum te dua.

 • Bravoooooo Melinda🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏😘😘😘😘😍👌👌👌🌟🌟🌟🌟✌️✌️

 • ne i jap kersah music 10000000 pike keng shum shum shum bukr

 • Melinda Ademi ❤️👑👑👑👑👑👑👑👑👑 suksese

 • ol po

 • Melinda je shum e bukur te dua fansja jeme te duaaaaa 😍😍😍😚😚😚😛😚😚😚😚

 • O MELINDA moj MELINDA floket e bukura syt si drita. Ti shkelqen si dielli qe ngritet lart ne behar.fancet/fancat e tu te zjarrt vdesi per te takuar.zerin e embel si akullorja buzet si molla syt si karameili dhe zemren me te bardh

 • 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💜😭😭😭

 • please click in my channel and see my new# video

 • Tqr* me dashuri Besa ♥️

 • Shume e bukur kenga super me pelqeu👌😂😂🤟👌👌

 • I love you so ❤️❤️melida

 • 👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍑🍆🍑🍆🍑🍆

  • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Oj Melinda xhibon

 • Oh Blerina ca ke me Mua I have lots of love to give lots of ladies there that need..... hug’s

 • Melinda Nr1 Tjert Leta Marrin Nr2 dhe Nr3 Ikon e Mizikes Dhe Bukuris 🤩

 • Te na vetem kurvat jan Star

 • Mire se vini ne Republiken e Kosoves🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • ‘’Zemer pse ma theve zemren bre ti qifsha ropt ‘’ 😂👑💕❤️

 • Teksti pak spo tregon cka ka dasht me thon kengetarja. E para repture eshte repture feministe pra femra qe e ul posht nje ALFA e dyta repture tregon viktimen ku mashkulli i ka fajet qe e ka lon ne kohe te veshtira. Kjo kong ka mujt mu nda ne dy kong sipas kesaj historie.

 • Jmm

 • Ne facbook eki blok blok ne istagram eke blok blok ne tel eke blok blok pse ma theve zemre be ti qifsha rrobt 🔫

 • Wicked tunes fire 🔥

 • Alma te dua shumm melinda

 • Alma te dua shummm melinda

 • Zemr je melinda♥️♥️♥️😍😍😍

 • 💕💕💕😘👏

 • Super Melinda💖💖🔥

 • Oj melinda Kj.om keng esht shum e bukur pse ma theve zemren brenti qifsha ropt

 • 😼😽✌️🤛🤜👊💅💘💔💞💗💋💋

 • l

 • 💛🧡💙😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Te dua shum melinda

 • BUKUROSHEEEEE❤👄❤👄❤👄❤👄❤👄❤🐱⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👄👄

 • 💖je 💖👌😘💖

 • Shumë zani i mirë, fenomenal !

 • Sa bukur kur e degjon babai juaj mamaja juaj kur shan tqifsha rropte🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ lum babai ca pjelle ka, kush e di si ka thene me mire e derdhja ne lavaman se sa ne pjeshke!

  • @DURO S nuk e di ca je femer apo mashkull? Dmth te jesh baba dhe te shohesh cupen kur shan si baxhellat dhe kenaqet he🤔 off🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ nje familje me kulture dhe femijet dalin me kulture.. nuk i thote babait degjoje kongen te qifsha rropte kur e kendon 🖐

  • nqs jeta do t ishte sic thoje ti pa sharja pa shthurje pa mekate , jeta do ishte me te vertete shume e merzitshme , njeriu eshte qenie e nderlikuar dhe jo bazike , keto sharje nganjehere e kane lezetin e tyre dhe babai i saj eshte krenar qe ajo arriti 12M shikime gjithesesi!

 • Bllollk

 • Melinda beji diss asaj taynes

 • bruh ti ske ze i feel bad for ma ears :(

  • @Albanian n t pyta gj ty un avullo u lod

  • and I feel bad for your taste 💜 Even Nicki minaj, Jennifer lopez and mariah carey loved melindas voice kshuqe kush je ti me thon qe ska ze huh? 😭😭 it’s always the irrelevant albanian fads

 • Shuni🤫se e hani block📵..

 • To my ex :tqr me gjith zemren time 🍒

  • Hëë tashi si beni sikur nuk ishit ju ato qe i zgjodhet ex-at , kshu e ka jeta!Ex-in duhet ta shohesh si nje element plotesues i jetes tende ne teresi jo si nje gje qe nuk kalova mire me te!mendimi im!🤙🏻

 • Melida shum e dua sum edhe nese jam vajz e vogel

 • 3.9K të shkojmë në 4.0K për Queenin

 • PALIDHJE Shum fake po vrehet prej Avionit

 • Queen

 • Beautiful song

 • 🙀❤️

 • vertet shum me pelqen melinda shum esht e bukur ma e mir se tayna

 • My name is Mélinda too

 • O MELIND DO DALI NAI KONG TJETR 🤩🤩🤩

 • Ajde ropt Melinda

 • Melinda queen😍😍👸🏻

 • Melinda soy yo

 • Sa e bukur je te dua

 • Muzik e pa publikuar e Melindes ne kanalim tim 🔥 Subscribe!

 • Like my videooo😍😍😍

 • Sa e bukur

 • Obsessed with this song 👏🏻👏🏻

 • MELEk

 • 💋❤😎

 • 💋😘💫

 • MELEK

 • 👑👑👑👑

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘

 • 💓💓💓💓💓

 • Melinda🤭🤭

 • 😘💖💖💖💖💖💖💖💖💖un u knaqa Duke e degjuar 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼😀

 • 😉😉😉😉😉😉😉😉😠😠😠😠😠😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Z

 • 🥰

 • Te dua shum melinda jam nje qik qe te du shum ti je👸❤❤❤❤👍

 • Jam fansi yt i zjarrt zemer 🔥

 • Je me e mira💋💋💋💋❤❤❤

 • Te qifsha mu ne enca and Tanya she is 🔥🔥🔥

 • vajza shqiptare qe din me knu mas mirti

 • I love melinda shpirti jem 😇😇😘😘dashuri

 • Hit 2050 Qateher heket edhe corona Inshalla Inshalla

 • Bravo melinda!!!💰💰😃😃😻😻