2TON - M’KUJTOHESH

Objavljeno 29. jan. 2021
Music : 2TON
Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6BgVHrgMT4ny1K3CZBIhv8
iTunes: music.apple.com/us/album/mkujtohesh-single/1551331578?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/MKUJTOHESH
Follow 2TON on:
2tonofficial
Follow NEGO on:
nego_aye
Lyrics :
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
Ko met taku prap prap, zemra po ma nin
Ti as nuk em thirr, as numrin nuk e fshin
Ti e din qysh marr frym ti ma din dopsin
Ti ma ke msu vujtjen ma ke msu dashnin

Qysh jom sill me ty ty nuk sillna sillna
Qysh jom mirr me ty ty nuk mirrna mirrna
Gjith ke dasht me ble tesha me firma firma
Me mu e ke pas jeten si n filma filma

Baby per ty kejt i disha
Per ty kom hargju krejt qka kisha
A ishe kon me mu mos t kisha
M kujtohet kur dilsha e t thirrsha

Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

E kom dit kur rren e ki dit qysh m kthen
Un e di qka blen ti e di ku m gjen
Ti hala m permen un e di ket sen
Cuz you was my girl, and i was your maan
Mu kan vetja, s’tlen urrejtja
Tmungon prekja, spres mem thon sorry
Shum krenari , qata sem ki
Tmungoj e di , spres mem thon sory
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

Komentarjev

 • Smunde t'largohesh😥

 • Smunde t'largohesh😥

 • Ti hala m permen un e di ket sen Cuz you was my girl, and i was your Man 29.01.2021 ...........

 • Ma emira😉

 • 🌷

 • Black soul black black soul

 • Xhani🌹❤

 • Ps 2

 • 😘😘😍😍😚😚😙😙

 • qysh e ki ba qeta me zingjir mi majt qirit . Love3>

 • Qar muzike bon ky lloj tipi me qen ivetmi kengetar ne glob kurr kurr sbohem fansja jote ti ke fansa ni tuf🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖💩te qifsha muziken

 • Asudh😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥🥺😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

 • Shum muzik e papar na kengetaret me te mir 2 ton👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Mkujtohesh😭😭❤

 • Happy 4M 😻1M ti kom shtu une ta dish 😂😂😻😻

 • Xvfrrriruuririrritiririfor9firificieiwozofozofieidieodiieododowox0wofisodoxosoeodozosoeosicggejM n 2nd8ufidkerkfkxirifikdororkkekordiieeiridieieididiridriirdidirididiriririrrirridodkkddkdidiiddididkdkdkdkddkkdkdkdkkssieieod9x9diekxkxieidieiddkeoeoeo

 • '

 • MOS I SHKEL LULET

 • 🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤❤😛😛🇦🇱😛🇦🇱❤😛😛❤😛❤😛😛❤😛😛😛❤😛❤😛❤😛😛❤❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤

 • Rkdiaebais

 • I can't stop listening to this song 🥺🥺💜💜😍😍

 • smuj at keng me ngu se um kujtohesh🤕💔🌿

 • 🇦🇱💯

 • 2ton bravo maj i miri je

 • 💣💣

 • 2TON👑

 • Je fantastik

 • Gďxçñnh

 • Veq prej teje e hapi SLnumber 😍😍😍

 • Love & respect from turkey❤️🇹🇷🇽🇰🇦🇱

 • 9uuĺ8

 • 🔥🔥🔥🔥

 • Ari

 • Ghana snyxslymynx yxbxbnddkpwlwlslmsmmsndndnndndndndkewkewwowç1

 • Je me i miri,i thjesht,fjale te verteta,pa femra kurva te zhveshura,JE ME I MIRI,TE ADHUROJ!

 • wow. a lot of autotune here lol. couple of tons.

 • iuy

 • Shum e mir kenga bravooo😙

 • OMG!I LIKE THIS ❤WITH LOVE FROM UKRAINE

 • keng superr esht 😊😊😊😊😊😊 te lumt 2ton

 • bravo hit bre si gjith kto kang

 • Я ничерта не понимаю про что песня... Но 2Ton выдал отличную песню снова.... Отличный бит и музыка.. Красава

 • Love from Germany ❤

 • Love from Pakistan ❤️😎

 • 💫👑

 • Sa mir

 • Gjith King 🔥💯

  • 2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 • Kush meriton ma shum fam ?? 2ton-Like Bardhi-Comment 🙂🙃

 • ljfskgdgdtfh

 • Super kenge 2Ton bravo. Big salam from Azerbaijan. Te dua Shqiperia

 • Thjesht suuupppeeerrrrr

 • FEMRA NGELET NE ZEMER E NE memorje NJESOJ sic ngelet KOKAINA NE GJAK ❤❤❤💘

  • @pida siouy 🖐❤

  • Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • 2 Ton reperi ma i mire shqiptar! 🙋🏻‍♂️

 • 2ton m kujtohesh

  • 🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

 • I m waiting ❤🌹🇩🇿

 • *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

  • like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 • Je super fare 2 Ton👍

 • Ky vertet eshte i cmemdur

 • I m waiting ❤🌹🇩🇿

 • albanian music us the best!! shqipe

 • 2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 • shum fort kendon veq qeli sy be haha

  • @opzz xsin haha ska koment amo veq qe kendon mme sy mshel se kshtu facell o haha

  • e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • I'm waiting

 • Girls in this time...very hard to find one normal girl..not fake and monny in the mind😅😅😅😅😂😂🤣

 • Wow i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  • You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 • kusch po wjen mema hanger Karin 200 Euro jam ne germani München 😘

  • @niduoe stre heii a paske qhef me hanger Kar te lutem lajmromu Ndaq ta edhe bödhen ta qhifscha amo ta boj qysch ki qhef Edhe nese ki ni moter bire me weti edhe ato ta qhi bödh ajo e ka sum qhef ni Nana e jote ajo ma Don fort Karin ma Han si me Kan Profi lajmromu pls 💋

  • You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 • Kenge e mrekullushme

  • e vertetee....

  • E kupton se e ke dasht dikon me zemer nese tu e ngu qet kang ai person tsillet n'mene 💔

 • 🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

 • G tkom

  • @soinu foig walla po 😅😅😅

  • e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 • King 🥰🥰🥰🥰😻😻😘😘😘

  • Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 • Je ma i mir 😍😍😍💙💙💙🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍😇😇😻😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙😇😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Like:gota Koment: m'kujtohesh

 • Bravo 🙌🏼

  • Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 • Bravoo

 • 😻

 • e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • ❣❣

 • 2ton the BEST

 • e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 • Hitmaker ✌🏼

 • 🙄🤔👍kenga qe te ngjall ndjenjat 😫

 • *Good evening*

 • Like:gota Koment: m'kujtohesh

  • Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

 • Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 • 8 minutes✨

 • Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 • NNe got ver e pi ti e me Kujtohesh 😂🤷‍♂️

  • O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 • Nxndndndjdjenrjrkrjrjrjrjdjdjdkkddmddkldkessddkjr

 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Viva 2ton I’like You Your Music 🇲🇦🇲🇦

 • Kurr nuk deshton 🙌🏼

 • Hitt

 • Fjfjdodofofoforky4llthczf. #😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😇😡😬😐😬

 • Bgvhhhhfgyhhhhhhhhhhhuikkoii

  • Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 • 😁😐😇😇😇😇😇😇😇😴😇😴😇😴😇😇😇😇😇😢😇😇😴😇😇😴😇😇😢😇😇😇😇😇😴😇😇😇😇

  • Kvkfnfjfkhkgfjniyioeng

  • 😉😢😢😇😢😇😇😢😇😢😢

  • Fnfmfmrnrnrnrjtjtjtjrjrjrj

  • Eitkrgjyj itfjt 6fklt fjtmjddofirijririrriiri lddltdkkdkddjfkkdkdjdlfkfkfkdjddnr Flflflforfifjjrrkerkrkeklrlrkrorlepepepepeepeprtp7oetsdter61sfgfstt2sfgsty3sdfwxhu82ggģüuwtfsyhc0ypyoyoyptptltlrorttptototorotorototototototttptotoorotototototorotirirorrorororo4

  • Rkfkrorotlto

 • Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

  • Bravo 2ton 💖🇦🇱

 • Hita mas hita

 • Like kush menon qe e ka djeg me kit muzik 😍