Motrat Mustafa

Motrat Mustafa Motrat Mustafa

 • 30
 • 262 mio.
Ky eshte kanali zyrtar i Motra-ve Mustafa ne SLnumber (c)

Video

3:57Motrat Mustafa - Malli i nanes
Motrat Mustafa - Malli i nanesOgledi 919 tis.Pred 14 dnevi
3:12Motrat Mustafa - Për një pikë ujë Kosove
4:51Motrat Mustafa - Moj e bukura vashë
Motrat Mustafa - Moj e bukura vashëOgledi 150 tis.Pred 4 meseci
3:15Motrat Mustafa - Tumankuqe
Motrat Mustafa - TumankuqeOgledi 110 tis.Pred 4 meseci
5:27Motrat Mustafa - Pyet Kosova
Motrat Mustafa - Pyet KosovaOgledi 196 tis.Pred 4 meseci
5:32Motrat Mustafa - Vijnë Vaporat
Motrat Mustafa - Vijnë VaporatOgledi 124 tis.Pred 4 meseci
4:56Motrat Mustafa - Po i bjen era retë e zeza
4:34Motrat Mustafa - Dafina
Motrat Mustafa - DafinaOgledi 356 tis.Pred 4 meseci
3:35Motrat Mustafa - SI DASHNIA E MOTRAVE NUK KA
8:39Motrat Mustafa - Potpuri (GEZUAR 2021)
Motrat Mustafa - Potpuri (GEZUAR 2021)Ogledi 1,6 mio.Pred 5 meseci
3:44Motrat Mustafa - Çka Ka Gurbetqari (2020)
Motrat Mustafa - Çka Ka Gurbetqari (2020)Ogledi 2,3 mio.Pred 7 meseci
3:13Motrat Mustafa - Pak Une, Pak Ti (2020)
Motrat Mustafa - Pak Une, Pak Ti (2020)Ogledi 1,6 mio.Pred 9 meseci
7:31Motrat Mustafa - Potpuri (2013)
Motrat Mustafa - Potpuri (2013)Ogledi 43 tis.Pred 11 meseci
4:34Motrat Mustafa - Shoqja si moter (2020)
4:21MOTRAT MUSTAFA - JUSUF GERVALLES
MOTRAT MUSTAFA - JUSUF GERVALLESOgledi 67 tis.Pred letom
5:17Motrat Mustafa - Dasma (2019)
Motrat Mustafa - Dasma (2019)Ogledi 10 mio.Pred letom
3:26Motrat Mustafa - Daja per nipin
Motrat Mustafa - Daja per nipinOgledi 973 tis.Pred 2 leti
3:15Motrat Mustafa - Ma e mira per ma te mirin
3:22Motrat Mustafa - Qike e Djal (GEZUAR 2019)
3:44Motrat Mustafa - Bela Bela (GEZUAR 2019)
3:34Motrat Mustafa  Lumja nana (2018)
Motrat Mustafa Lumja nana (2018)Ogledi 165 tis.Pred 2 leti
3:27Motrat Mustafa  Daja për nipin (2018)
Motrat Mustafa Daja për nipin (2018)Ogledi 208 tis.Pred 2 leti
3:43Motrat Mustafa - Bela n'bela (2018)
Motrat Mustafa - Bela n'bela (2018)Ogledi 3,3 mio.Pred 2 leti
4:21Motrat Mustafa - Nusja edhe vjehrra (2018)
4:236 Motrat Mustafa - Bija e Kusherina (2018)

Komentarjev

 • O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️

 • Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

 • Super ju lumte goja

 • Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 • Bukuroshet,e zotit yjet e sabahut ju lumt vallaha,ma shkrit zemren,lum nana qe u ka lind e U ka rrit mreteshat,e asaji nane,me plot vler,zoti u ruajit me tan familjen jarabi,👍🤲♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Hhaha bash kenga jem edhe une i kam 7 qika❤️❤️

 • Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

  • 😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

 • Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

 • Ju dua shum respekt nga wiena e austris ♥️♥️🤲🤲👋👋

 • Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

  • 😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 • Jfufm

 • A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

 • 😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

 • 🇦🇿❤🌹

 • 😂😂😂

  • Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 • Julumt eespekt 🔥🔥

 • Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

 • Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  • Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 • Zemra ju kendoft

 • O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 • Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

 • Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

 • 😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

 • Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 • 😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 • Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

 • 🇦🇱🇦🇱

 • SYIMFUDDISHDKNZFLOFLNPNYJDLNYJDOLYBJLNYJYLNYJUYINYJDLNDJLLNDJDIODJKODLNYUDLNYKDNJYLONYDJYLONDJDOPNDJDKHDOYHDJSKDONS

 • Shumë këngë e bukur kush u a bënë tekstin e këngën ve nerta nga saranda

 • Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 • Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

 • Syuslmyzdosueisnhsknyhskndshsodnjduskneshs donyjyksnj

 • Srg

 • Faleminderit na knaqett ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

 • Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 • Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

 • Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

 • 💗💗

 • Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 • MashaAllah ju lumt Allahu ju shperbleftë motrat mustafa 🤲🤲❤

 • Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

 • Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

 • Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

 • 👌🏻

  • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 • Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

 • 😥😥

 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

 • 😪😪😪🤤

 • Oh mama jem! 😣

 • 🌷🌷🌷🌷

 • 👌👌👌👑👑👑⚘⚘⚘🌼🌼💕💕🌟🌟💥💥🥰🥰🥰

 • Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

 • A tka lodh pleqnia

 • Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

 • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • 🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

  • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

 • Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

 • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

 • 😘😇😘😘😘

 • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 • Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

 • Ah Nan,Nan <3

 • 😍😍

 • Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

  • Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

 • A

 • Barvo Kosova❤❤❤

 • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.