Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli Shyhrete Behluli

 • 23
 • 5 mio.

Video

5:06Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
4:40Shyhrete Behluli - Më fal
Shyhrete Behluli - Më falOgledi 102 tis.Pred 14 dnevi
4:28Shyhrete Behluli - Bija o moj Bija
Shyhrete Behluli - Bija o moj BijaOgledi 60 tis.Pred 21 dnevom
4:06Shyhrete Behluli -Treni i fundit
Shyhrete Behluli -Treni i funditOgledi 41 tis.Pred 21 dnevom
4:21Shyhrete Behluli - Trojet tona
Shyhrete Behluli - Trojet tonaOgledi 80 tis.Pred 21 dnevom
3:27Shyhrete Behluli - Me shikon me buze
Shyhrete Behluli - Me shikon me buzeOgledi 16 tis.Pred mesecem
6:07Shyhrete Behluli - Jetë HASANI (dëshmor)
5:26Shyhrete Behluli - Vakt i Mire
Shyhrete Behluli - Vakt i MireOgledi 72 tis.Pred mesecem
3:33Shyhrete Behluli - Dy tupana
Shyhrete Behluli - Dy tupanaOgledi 84 tis.Pred mesecem
3:31Shyhrete Behluli - Dashnia si Deka
Shyhrete Behluli - Dashnia si DekaOgledi 59 tis.Pred mesecem
4:53Shyhrete Behluli - Jeta e furretarit
Shyhrete Behluli - Jeta e furretaritOgledi 69 tis.Pred mesecem
3:53Shyhrete Behluli - Me ka vra dashnija jote
4:03Shyhrete Behluli - Katër zemra
Shyhrete Behluli - Katër zemraOgledi 102 tis.Pred mesecem
5:31Shyhrete Behluli - Vaj vaj kjo dynja
Shyhrete Behluli - Vaj vaj kjo dynjaOgledi 72 tis.Pred mesecem
3:18Shyrete Behluli - Ah Dashni
Shyrete Behluli - Ah DashniOgledi 120 tis.Pred mesecem
5:33Shyhrete Behluli - Leter nga parajsa
Shyhrete Behluli - Leter nga parajsaOgledi 130 tis.Pred mesecem
3:57Shyhrete Behluli - Ralle kam pa ksoj bukuri
4:42Shyhrete Behluli - Per te zhdukurit
Shyhrete Behluli - Per te zhdukuritOgledi 173 tis.Pred mesecem
4:36Shyhrete Behluli - Ah Pleqni
Shyhrete Behluli - Ah PleqniOgledi 152 tis.Pred mesecem
4:32Shyhrete Behluli - Jeta me art
Shyhrete Behluli - Jeta me artOgledi 324 tis.Pred 2 meseci
4:48Shyhrete Behluli - Hajde nuse, reja jeme
Shyhrete Behluli - Hajde nuse, reja jemeOgledi 491 tis.Pred 2 meseci

Komentarjev

 • Vellon se pase hiq mir

 • O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 • Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 • PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 • Hhhf

 • Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • 👑👑🥰🎂🎉

 • ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 • Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

  • Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 • Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 • Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 • Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 • slnumber.info/wiev/aZ3cl8yIiJR1ocQ/video.html

 • Shume bukur

 • Sa ndjenje mê e bukur se kur behesh gjyshe😍 shum keng me vend suksese si gjithmon perfekt👌

 • Super keng

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Bukur shumm❤❤

 • Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

  • O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 • Api

 • N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 • Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 • Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 • ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 • Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 • Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

 • Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 • 💞

  • ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Artiste e vertet🌹👑🇦🇱

 • ⭐🇦🇱👑👍

 • Bravo super keng ju knoft zemra

 • Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 • Te lumt arian shum gëng e mir sukses te me 🤴🧡💚💕💜👏👍 tejtueshme

 • Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 • O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 • JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 • 🤍🤍

 • Kenge mrekulli👑🌟

 • Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

  • Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 • Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

 • Jetofshi e u gzofshi gjithmon me nipa e mbesa ishalla, Super keng me shum kuptim 👏👏👍👍

 • ❤️

 • Ju lu..mt

 • Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

 • Erdh Bajrami mbushet shpija.Ka hijeshin e vet Bajrami.T lumt per keto vargje, knofsh gjithmonë..

 • Ju knoft zemra.

 • ♥️♥️

 • Ju knoft zemra💕

 • Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

 • Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

 • Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Te lumte goja ,eshte nje kenge e shkelqyer

 • Qetesi shpirti jeni

 • Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 • 💖🙏🇦🇱

  • zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 • Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

 • shum ja ke qellu me ket keng urime

 • Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

 • Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

 • Edhe 11 vjet i ki mu pendu te ALLAHU EDHE ska ma jeeet

 • Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

 • Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏

 • According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.

 • Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 • Super keng🙏🙏

 • Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet

 • Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 • Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat

 • O se na e gzut zemren neve gjysheve ju lumte goja te dyve jeni nje duet i qellum vazhdoni kshu ju duam shume🇦🇱❤

 • Zoti te rujt jeni te mrekullushem

 • Ju lumet goja me kete kenge te mrekullueshme! Goldi insha Allah nena jote pret edhe shume e shume nipa e mbesa!

 • Das lied ist sehr wertvoll im leben kann mann nicht alles haben die wichtigsten fehlen lebenslang 🥺🥺😭😭😭😭

 • Ni

  • Warum sollte mich das interessieren?

 • Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

 • O zot pre 😭😭😭😭😭😭😭

 • Bravo te pershendes nga londra

 • Jeni mate miret mos u ndalni kure