Gold AG

Gold AG Gold AG

 • 100
 • 321
Kanali i vetëm zyrtar i Gold AG i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Gold AG, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
Connect with Gold AG:
facebook.com/GoldAG.Legend
instagram.com/arianagushi1986
ONIMA:
[email protected]
© 2018 Gold AG. All Rights Reserved

Video

2:56Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)
Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)Ogledi 153 tis.Pred 2 dnevi
3:22Gold AG - Tornado
Gold AG - TornadoOgledi 354 tis.Pred 9 dnevi
3:34Gold AG - Trimi i Dukagjinit
Gold AG - Trimi i DukagjinitOgledi 672 tis.Pred 24 dnevi
3:53Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
0:39GOLD AG - LOKAJ PLAST
GOLD AG - LOKAJ PLASTOgledi 173 tis.Pred mesecem
4:06Gold AG - Sofra e nanës
Gold AG - Sofra e nanësOgledi 2,4 mio.Pred 2 meseci
3:26Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
Gold AG ft Albina Kelmendi - PrishtinaOgledi 6 mio.Pred 5 meseci
3:19Gold AG ft Hysni Klinaku - Jam Anamorava
Gold AG ft Hysni Klinaku - Jam AnamoravaOgledi 747 tis.Pred 6 meseci
4:28Gold AG - Shkronjat e arta
Gold AG - Shkronjat e artaOgledi 2,1 mio.Pred 7 meseci
2:57Gold AG - Epopeja e UÇK-së
Gold AG - Epopeja e UÇK-sëOgledi 1,3 mio.Pred 8 meseci
3:39Gold AG - Sokoli
Gold AG - SokoliOgledi 4,4 mio.Pred 9 meseci
4:46Gold AG - Heroinat
Gold AG - HeroinatOgledi 675 tis.Pred 10 meseci
4:14Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari
3:40Gold AG - Tetova e Dardana
Gold AG - Tetova e DardanaOgledi 2,1 mio.Pred letom
3:20Gold AG - Letra e babes (Official Video)
3:29Gold AG ft Ismet Bexheti - Emrin e ka lufte
3:00Gold AG - Mire se t'gjeta moj Kosove
Gold AG - Mire se t'gjeta moj KosoveOgledi 1,9 mio.Pred letom
3:34Gold AG ft Ymer Bajrami - Zani i Koshares
3:28Gold AG - Suhareka
Gold AG - SuharekaOgledi 3,6 mio.Pred letom
3:50Gold AG ft. Shemi ILIRET - Nënat Shqiptare
3:26Gold AG - History
Gold AG - HistoryOgledi 1,2 mio.Pred 2 leti
4:07GOLD AG - Falja e Gjakut (Official Video)
4:40Gold AG ne dasem suprize dhe emocion i madh
3:47Gold AG ft. Dani - Ma e mira (Official Video)
3:30Gold AG - KILI MILI (Official Video)
Gold AG - KILI MILI (Official Video)Ogledi 1,2 mio.Pred 2 leti
3:22Gold AG - Omelsina (Official Video)
Gold AG - Omelsina (Official Video)Ogledi 2,2 mio.Pred 3 leti
5:10Gold Ag - Potpuri (Official Video)
Gold Ag - Potpuri (Official Video)Ogledi 21 tis.Pred 3 leti
4:11Gold AG - Nuk vdes (Official Video)
Gold AG - Nuk vdes (Official Video)Ogledi 144 tis.Pred 3 leti
4:44Gold AG - Malli (Official Video)
Gold AG - Malli (Official Video)Ogledi 100 tis.Pred 3 leti
2:41Gold Ag - Thërret Prizreni mori Shkodër
3:42Gold AG - Kenga e Besim Ndreces (LIVE)
3:28Gold AG - Po vi nga Gurbeti (Official Video)
1:04Gold AG - Koncert Insomnia - Dhjetor 2016
4:10Gold AG - BABE (Official Video)
Gold AG - BABE (Official Video)Ogledi 4,6 mio.Pred 4 leti
3:09Gold AG - N'Deti (Official Video)
Gold AG - N'Deti (Official Video)Ogledi 10 mio.Pred 4 leti
2:54Gold AG - Ëndërr dëshmori
Gold AG - Ëndërr dëshmoriOgledi 418 tis.Pred 4 leti
3:16Gold AG ft Duli - Pa namaz (Official Video)
3:51Gold AG - Pa Hile (Official Video)
Gold AG - Pa Hile (Official Video)Ogledi 4,1 mio.Pred 4 leti
3:38Gold AG - Trim Jezerci (Official Video)
Gold AG - Trim Jezerci (Official Video)Ogledi 994 tis.Pred 4 leti
4:31Gold AG ft. Duda - Hajde (Official Video)
3:15Gold AG - DRENICA (Official Video)
Gold AG - DRENICA (Official Video)Ogledi 174 tis.Pred 4 leti
8:01Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)
Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)Ogledi 4,5 mio.Pred 4 leti
4:15Gold AG - Bota kalimtare (Official Video)
1:11Gold AG - Drawing (Official Video)
Gold AG - Drawing (Official Video)Ogledi 33 tis.Pred 4 leti
2:40Gold AG - Beg Riza (Berlin)
Gold AG - Beg Riza (Berlin)Ogledi 213 tis.Pred 4 leti
3:22Gold AG - Une
Gold AG - UneOgledi 102 tis.Pred 5 leti
3:44Gold AG - Lotët e djalit
Gold AG - Lotët e djalitOgledi 150 tis.Pred 5 leti
3:22Gold AG ft Nora Muqaj - Mendoj
Gold AG ft Nora Muqaj - MendojOgledi 84 tis.Pred 5 leti
3:01Gold AG ft. Nora Mucaj - Me ty
Gold AG ft. Nora Mucaj - Me tyOgledi 189 tis.Pred 5 leti
3:23Gold AG - Luani Luginës
Gold AG - Luani LuginësOgledi 564 tis.Pred 5 leti
0:43GOLD AG - MAD BAT ENERGY DRINK
GOLD AG - MAD BAT ENERGY DRINKOgledi 78 tis.Pred 5 leti
3:30Gold AG - Ne lufte ne liri
Gold AG - Ne lufte ne liriOgledi 140 tis.Pred 6 leti
3:21Gold AG - Aga i Lugines
Gold AG - Aga i LuginesOgledi 122 tis.Pred 6 leti
3:52Gold AG - Nguce Ananin
Gold AG - Nguce AnaninOgledi 144 tis.Pred 6 leti
4:11Gold AG - Hoxha i Drenices
Gold AG - Hoxha i DrenicesOgledi 236 tis.Pred 6 leti
4:18Gold Ag - Kosova
Gold Ag - KosovaOgledi 1,6 mio.Pred 6 leti
3:40Gold AG - Ma i Qarti
Gold AG - Ma i QartiOgledi 252 tis.Pred 6 leti
4:07Gold Ag & Ferki Shala - Te Perulem Ty
Gold Ag & Ferki Shala - Te Perulem TyOgledi 230 tis.Pred 6 leti
3:15Gold Ag - Shkupi
Gold Ag - ShkupiOgledi 3,1 mio.Pred 6 leti
0:41Gold AG - GLLAREVA (REKLAMA) 2014
Gold AG - GLLAREVA (REKLAMA) 2014Ogledi 85 tis.Pred 7 leti
3:28Gold Ag - I MOQMI (Official Video)
Gold Ag - I MOQMI (Official Video)Ogledi 1,3 mio.Pred 7 leti

Komentarjev

 • Or bish je te lumt respekt për ty respect për uck

 • Per gjithe Shqiptaret: slnumber.info/wiev/d2GpkbSseYtyqcw/video.html

 • Një super këngtar. Nga ata këngëtarë që do ti rezistojnë kohës. Siç i rezistojnë trimat e këtij vendi. Respekte Gold. GËZUAR FESTËN E FLAMURIT. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Kush thot se ne nga Shqipria nuk kemi derdh gjak per Kosoven Shqipri Kosov ni esht 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Heu t'knoft zemna he Burr 🇦🇱💪

 • GJITHMONË KRAH TJEMI ME RESPEKT NGA MALISHEVA ALBOZ MAZREKU🤜👊💪

 • 2020🔥

 • 28.11.2020 👌👌👌

 • 28 11 2020 Urime Shqiptarë urime SHQIPNI ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Urime SHQIPTARË 28 11 2020 ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 2020

 • Zoti truit goldi

 • Gold ag me I miri të ruajt zoti

 • Gold shum e thjesht je njesh allahu te rujt

 • Respekte Arian 🇦🇱

 • Kush...💥💥💥👑👑2020 Gold AG💥💥✌i love this song👌

 • Te lumt goja gold ag hallah tkoft

 • Bravo se gjith i ngoj kangt e tua o Gold Ag se i ki tmira

 • Gurbeti osht i rand gold bravo shum fjal me vend Kosova ma e mira 🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤❤

 • Oooooo rrnofsh sa malet e lumi aj bab e nan qe te kan

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 • KUDO QE NDODHEN SHQIPET ZOTI I RUJT

 • Te rujt Zoti Arjan ❤

 • Rrespekt je nje kengetar m plot fjalen👏👏✊👌

 • Respect prej Germanyes SHIPET e mi 👍😁👌🇩🇪❤🇽🇰🇦🇱 🇪🇺

 • 😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭

 • zoti teruajt te kendoft zemra dhe shpirti o legjend e rrall kndo e mos u ndal .per burrat dhe trimat shqiptar.allahu te ruajt e te ndihmoft ne cdo hap te jetes tende

 • Gold bosi halla

 • ZOTI te begatoft

 • Bravo Zoti te rujt, jet te gjat, te lumtur me shum shendet 👍👍

 • VETEM NJË KOMB KA NË KËTË VEND SHQIPERI ETNIKE UÇK

 • Respekt per Gold AG. Dhe shume te Respektuarin z,Çun Laçin🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏

 • O Arian Zoti hallall ta boft njish je ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Vetem nje te keqe e ka kjo kang Se osht 2:55

 • respekt shum nga zemra pr UÇK lufterart e lufts UÇK TAN JETN JUM KAN E KAMU KAN DERI SAT MARR FRYM JAM IGATSHM PR LUFT🦅🦅 UÇK🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 • Te paska deshtu mbjedhja e flokve😂

 • Brabo👏👏

 • Liri apo vdekje✊🇦🇱

 • Te lumt o trim ti me jep forc ateher edhe kur jem i ifektuar nga coviti je madh

 • Me fal qe pyes a esht ky deshmori jon a esht nga hasi

 • ishalla te gzoft zoti me shum thmi si ti kendofsh in na knaqe me kang te mira ( veq ni kang kendo per izbic qe ikan masakru dit bajramit )muncisht ❤

 • Dbdbvftlyxcgfegxs sveda a

 • BCVDCCFFVFFBFVFCFBAVFWCC

 • te pershendes nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi 👬👭👏👏👏👏👍👍👍👍bravo per kenget shum te mira pershendetje shum je shum I mir Gold AG

 • SUHAREKA ❤

 • gjall more koka goldi kush ka than qe ka dek.. zoti i vraft amin🙏 gjall e i fort💪💪💪

 • 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱bravo Vella🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Gtsxtxtctrc6ctctcycyct

 • Je kengetari me i mir ne trojet Shqiptare respekt per ty Gold Ag👏👍

 • Goja t'lumtë Arjanit Agushi, je ka i del haku atdheut n'liri tu i thur vargje t'bukra për dëshmorve gjithandej trojeve tona., Jam çlirimtar dhe do vdes me ket dashni atdhetare, shumë kom hek për liri, jom tu i vujt pasojat e luftes por fal Zotit jetoj n'mergim dhe tani e kam më të lehtë edhe psiqikisht, shumë shokë mu kan vra nëpër luftime e n'prita, vetëm në një pritë tinzare n'kufi shumë shokë bashkluftar te idealit mu kan vra para komve o burr i dheut "LIRIJA KA EMËR 💪UÇK💪", gjithsej 4-5 prita i kom sfidu prap jam ketu i gjall për të rrëfy për luften e ashpër dhe dëshmorët e rënë për këto troje., Me respekt Meti Strellc Zvicerr, rroft brig. e pathyshme 131 Jusuf Gërvalla., Urime Festa e 🇦🇱 28 Nëntorit 1912., Lavdi Dëshmorve të Lirisë. 🤔😢🤲 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

 • Te pershendes nga tirona nipi skenderbeut dhe dhe trimi i gardes te Isa boletinit vazhdo kurr mos i ndal genget tuaja atdhedashur

 • Shkive tja mushi gojen n’barut 🤝🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🇦🇱🇽🇰

 • 6r4rrrtr5eddtd6d5dtdr 4c5d646sr

 • Une jam gati per luft edhe nje her 🇦🇱👐🇦🇱👐

 • Suksese

 • Pse ju i boni disslike ju qr 🙂

 • Tlumt gold ag. 👍👍👍👍👍👍

 • 2020 hala ngohet

 • Respekt Komadant Goldi i Popullit Shqiptar 👍👍

 • Shum mir bravo 👏 ❤️

 • Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯

 • Te bekoft i madhi Allah per keto kenge qe svdesin kur bashk me deshmoret tan te lum o bir i shqiptarise ☝️💎

 • Lavdi deshmorve të UÇK-s

 • AMIN!!

 • Qata qka e kane ba dislike kete kenge garant jan serb nga graqanica 😬.

 • Vetem serbet nuk i bejn like

 • Po qona me bismilahe bash ket dit xhumaje

 • JE MA I MIR😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Zban my perla o gold otr gold shum te fort ini vllazni😥😥

 • So diss noizy po k Albo te karit mut otr gold 11 nisha

 • Ma i forti në kosovë

 • Te lumt goja respekt barvo vllaqkio 👑🤍🔥👑👑💪

 • Ta kishe bo 1 dasem me ate ze qe ke ja kishe vu flaken ❤❤

 • Lum Presheva qe te ka 1 po nja 🔥🇦🇱

 • 2020

 • Realiteti e jetes ton sot ah kurbet i mallkuar 💔💔😭😭😭😭

 • 🇦🇱ARIAN AGUSHI. SHALIANI 🇦🇱 ma te mirt prei ne DARDANI e deri ne QAMERI rrespekt nga SHKODRA