Gold AG

Gold AG Gold AG

 • 30
 • 344 mio.
Kanali i vetëm zyrtar i Gold AG i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Gold AG, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

Connect with Gold AG:
facebook.com/GoldAG.Legend
instagram.com/arianagushi1986

ONIMA:
[email protected]

© 2018 Gold AG. All Rights Reserved

Video

3:25Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleveOgledi 470 tis.Pred 14 dnevi
4:00Gold AG \u0026 Adem Ramadani - Era Ramazan
4:17Gold AG - Malli i vendlindjes
Gold AG - Malli i vendlindjesOgledi 1,3 mio.Pred 3 meseci
3:28Gold AG - Liri a Vdekje
Gold AG - Liri a VdekjeOgledi 768 tis.Pred 4 meseci
3:04Gold AG - Babë e djalë (Official Video)
Gold AG - Babë e djalë (Official Video)Ogledi 661 tis.Pred 5 meseci
2:56Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)
Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)Ogledi 583 tis.Pred 5 meseci
3:22Gold AG - Tornado
Gold AG - TornadoOgledi 673 tis.Pred 5 meseci
3:34Gold AG - Trimi i Dukagjinit
Gold AG - Trimi i DukagjinitOgledi 1,1 mio.Pred 6 meseci
3:53Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
0:39GOLD AG - LOKAJ PLAST
GOLD AG - LOKAJ PLASTOgledi 186 tis.Pred 7 meseci
4:06Gold AG - Sofra e nanës
Gold AG - Sofra e nanësOgledi 3,5 mio.Pred 7 meseci
3:26Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
Gold AG ft Albina Kelmendi - PrishtinaOgledi 8 mio.Pred 11 meseci
3:19Gold AG ft Hysni Klinaku - Jam Anamorava
4:28Gold AG - Shkronjat e arta
Gold AG - Shkronjat e artaOgledi 2,4 mio.Pred letom
2:57Gold AG - Epopeja e UÇK-së
Gold AG - Epopeja e UÇK-sëOgledi 1,5 mio.Pred letom
3:39Gold AG - Sokoli
Gold AG - SokoliOgledi 6 mio.Pred letom
4:46Gold AG - Heroinat
Gold AG - HeroinatOgledi 695 tis.Pred letom
3:40Gold AG - Tetova e Dardana
Gold AG - Tetova e DardanaOgledi 2,4 mio.Pred letom

Komentarjev

 • Veq ni Serbia nuk e ban like

 • O cfar ze te bukur ke adem te bekoft zoti

 • Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

 • ℝ𝕒𝕞𝕒𝕫𝕒𝕟𝕚

 • 2021 tu e degju hala!!

 • 1

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🤲💖💖💖🥰🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹

 • ssur.cc/girlsonlinekcs97 💖🖤👄 _L-o-V-e-S-e-X_👸 #👄今後は気をライブ配信の再編ありがとうです👩‍ #この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, #在整個人類歷史上,#強者,Y( #富人和具有狡猾特質的人捕食部落,#氏族,#城鎮,#城市和鄉村中的弱者,#無`'#守和貧窮成員。#然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,#並繼續將其 融入不斷發展的人類社會。.#說到食物,#不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。#相反,💔#他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。#他們學會了清潔,#切塊,#調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,#在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,#並且學會了使用芳香的木煙(#如山核桃,#山核桃和豆科灌木 #來調味食Y%_

 • 🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤

 • ju knoft zemra ☝

 • Me tëvërtetë është shumë e bukur

 • 🤝🤝🤝🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲

 • 2 kengetare qe jane histori ne vete qe u kendojn atyre qe u flijuan per kete liri qe e kemi sot.Ju lumte e ju kendofte zemra sa malet e Dukagjini t.Respekt

 • sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Urime bajrami musliman

 • Türkiye Çika Abdullah dugolit bilalit şehide o halallllll yukoft se tepır fort emir şume bukur 💯🇦🇱💯💖⭐⭐⭐⭐⭐💖💐👍🖐️

 • 2021 hala ngohet

 • Lavdi herojt Te kombit Shqiptar Tahir Sinani te lumt shpirti per vlerat qe mbart Gold AG

 • Sellam za bracu iz sandzaka

 • 2021

 • 2021 hala po ngohet

 • Lavdi herojt E Artistit Agim Ramadani rrespekt

 • Lavdi Naim Bekes e Zoti te bekoft Gold AG

 • Zoti ja u pranoft te gjithve muslimanve

 • Me gzim u çova sot thash am force o Zot Se boll e kem hanger ma ket buk me lot Çohu bre Haxhi nisu ka nana Shqipni E largoja pergjithmone tokes korbat e zi Se n’prag na ka shkel kjo kama barbare E t’part na kan msu mos me dek me marre E m’thuj pa liri çfare kuptimi ka jeta Kem ardh prej Kosove Shqipni tungjatjeta Me 62 ushtar kete rruge e kemi mar Se s’duron Dukagjini rreth qafe litar E jap gjakun tem me pa t’lire Kosoven Trim prej djepi nana e ka rrit Haxh Tolen. [Rifat Berisha:] Dukagjin ta njefsha t’miren Jo nuk des pa ta zdrit ftyren S’ka me m’shkele ktu kame e huj Se me gjak lirin e paguj. Si luan e lindi nana Kan deshmu krejt bjeshket tana N’asni mnyr trimi nuk nalet Ky osht veni jon qe nuk falet. [REF.:] U kall flake than’ krejt kufini Nga ni djal prej Dukagjini Haxhi Tolaj nga Prejlepi Me flamur u rrit Me flamur u rrit prej djepi. [Gold AG:] Oj e mira nan sot po t’kthehet djali Po vjen fluturim si zogu prej mali Si Sylejman Vokshi prej Vokshi u lshu E n’armiqt e pa bes bash n’ta paska qellu Pushken a pe nin Prejlep prite Haxhin Se pe bjen lirin me Edmondin e Sadrin Prej njoni tjetrit nuk munden me u nda Ja bashk jem nKosove ja bashk n’at dynja Djemt e Dukagjinit kurre nuk preken me dore Se nuk ka familje qe nuk ka deshmore E baba mka thon djali jem pash ni Zot Mysafirve jepi buk e armiqve barot. [REF. Rifat Berisha 2x:] U kall flake than’ krejt kufini Nga ni djal prej Dukagjini Haxhi Tolaj nga Prejlepi Me flamur u rrit Me flamur u rrit prej djepi.

 • Allahu ju shperbleft me xhehnet ju dhe te gjithe myslimanet kudo ne bot zoti ja pranoft sakrificen dhe mundin qe bejn per tmadhin allah dhe per kedo qe te pakten e permend ne kete muaj te begat zotin dhe ketyre dy bylbylave zoti i dhasht me tmirat

 • Ti je Legjend Gold 🇦🇱

 • urime razani❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻shum e shum

 • alah fale❤️❤️🥰🥰😍🤩🥺😢😭😓😥🤗😰😪😷🤧🤲🏻🤲🏻🤲🏻👏🏻🤲🏻🤲🏻

 • Allahu te Nderofte Adem Ramadani per kyt ilahi te mrekullueshme 🤲🏻🤲🏻

 • Gajgwgjw

 • Shum bukur mashalla 🕋🕋🕋🕋🕋❤️❤️❤️🕌🕌🕌🕌

 • 🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

 • Amin. Amin. Zoti. Vshrblej amin

 • ALLAHU 💕💕💕💕💓💓💜💜💙

 • Je ma i miri . 🏆🏆🏅

 • Jam nga mirdita te lumt kenga me pelcen shum bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏👍👍

 • Hallall te dyve .

 • T qifsha motren oj Serbi

 • Çok güzel

 • 1

 • Zoti na ruajt ishalla

  • Mashallah. Urime te gjith myslymaneve kudo qe jan. Zoti para ne mbrapa

 • 2021 like 🇲🇰🇦🇱🇽🇰

 • Prilepi 🇲🇰🇦🇱🇽🇰

 • 🇲🇰🇦🇱🇽🇰 like

 • Hwbsh qq qys whuq 1hchq qucuq wucuwuw

 • 1gy

 • Rrofte Populli Shqiptare.

 • Zoti ja lehtesofte vujtjet Shqiptarve te Shkupit

 • 😇😇😇😇😇ahlla

 • wiah🤲

 • Kush e kqyr 2021 like

 • Gold Ag ska fjal per ty je i pa pershkushem respekte zoti te rujt e mos pafsh keq me si bravo per kengen

 • Rrenqethje mishi 🤲🏻

 • 2021

 • 2021 tu e degju

 • Hallall e pac vella 🕋☪️

 • 2021 like

 • Amin

 • Bosi

 • 🙏🙏🙏😇

 • 2021 hala vlen kjo kang🔥🔥

 • thjesht legjend

 • Zoti ju bekoft me ke ni ba me zemer me kajt se jam rrit pa nan me gjyshin I cilli u kan nje engjull njeri I knushem mka rrit me gjitha te mirat ishalla zoti me gjent e ka shperblu

  • Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!

 • 100% KENGETAR I MIR DHE REPER BRAVO GOLD AG JE MA I MIRI

 • Nana Adem Ramadan nuk bon ma, per qita jam i sigurt. ❤️👏🏾❤️❤️❤️🐐

 • Super kenge bravo Gold Aga dhe Albina Kelmendi jeni shum te degjuar ne gjithe Shqiperin

 • aga duds

 • 2021 këngën

 • I love this song and memu from day 1 greetings from germany ✌ eventhough I dont understand anything :))

 • Bravo rrespekt BIG MEN

 • Super

 • ktij kengetari asht gjinof me i than shqiptar veq Turk i gjall kok e kam

 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Pershendetje nga Britania unë e dua kombin shqiptarë dhe e dua Hamëz e AdemJasharin

 • 😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤

 • Urime ramazani

 • 😭😭🤝🤝🤲🤲😞😞😞🕌🕌👍👍👍👍🎆🎆🧒🧒🧒🧒😘🥰😘😘😊😘😘😘😘

 • Y sezwwys wh