BINI DIEZ

BINI DIEZ BINI DIEZ

 • 30
 • 34 mio.
Kanali i vetëm zyrtar i DIEZ MUSIC i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë DIEZ, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2020 ONIMA. All rights reserved

Video

3:05Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )
Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )Ogledi 3,2 mio.Pred 7 dnevi
4:13Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq
Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keqOgledi 583 tis.Pred 3 meseci
2:25Anton Kadishani - Mashup
Anton Kadishani - MashupOgledi 26 tis.Pred 3 meseci
3:14FUEGO - SMUNA MU ANKU (Prodby.Bini Diez)
FUEGO - SMUNA MU ANKU (Prodby.Bini Diez)Ogledi 120 tis.Pred 3 meseci
3:40Albatrit Muqiqi - Mashup n'Diez
Albatrit Muqiqi - Mashup n'DiezOgledi 92 tis.Pred 3 meseci
2:57EZO \u0026 ADRI - Mashup 2 n'DIEZ
EZO \u0026 ADRI - Mashup 2 n'DIEZOgledi 174 tis.Pred 3 meseci
4:31DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ
DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZOgledi 1 mio.Pred 3 meseci
2:23EZO - Tkom Dasht
EZO - Tkom DashtOgledi 122 tis.Pred 4 meseci
3:05ILIRIANA - Mashup n'DIEZ
ILIRIANA - Mashup n'DIEZOgledi 307 tis.Pred 4 meseci
2:22Ard Gashi ( Mashup n'Diez )
Ard Gashi ( Mashup n'Diez )Ogledi 33 tis.Pred 4 meseci
2:55ADRI \u0026 EZO - Gabimisht ( Cover n'Diez )
2:42Donjeta Morina - Mke thy ( Prod.Bini Diez )
2:37DONJETA MORINA - RRENA ( Prod.by Bini Diez )
3:44Nadi - Xhelozia ( Official Video )
Nadi - Xhelozia ( Official Video )Ogledi 42 tis.Pred 8 meseci
3:20ADRI - A ke shpirt ( prod by . Bini Diez )
ADRI - A ke shpirt ( prod by . Bini Diez )Ogledi 39 tis.Pred 10 meseci
2:28Adri - Nje mije her ( Prod by-Bini Diez )
Adri - Nje mije her ( Prod by-Bini Diez )Ogledi 13 tis.Pred 11 meseci
2:46Joni - PAPA ( prod.by -Bini Diez)
Joni - PAPA ( prod.by -Bini Diez)Ogledi 279 tis.Pred 11 meseci
2:32Donjeta Morina - Dashni ( Prod. Bini Diez )
2:49Diellza ft Skerdi - Shpirt Zi
Diellza ft Skerdi - Shpirt ZiOgledi 609 tis.Pred letom
2:17Valeza Zogaj - Fale (Official Video )

Komentarjev

 • Ku je o enver ti ndalojshe kto llaveshe me bo kong vet me autotune! Rrofte autotune per melisen e per mevlanin!

 • Pse flisni si njerez te depresionuar ; ziliqar ; pranoni te tjeret si jane ; na hapet zorret e barkut , me kto sharje neper rrjete sociale . Beni nje llogari me vete ; ta kishte kenduar kte kenge nje kengetare mirfillte do tju pelqente (edhe meqe na qenka Melisa hajde hedhim balte ) para se te shani te tjeret shikoni me ke q... nena , motra , kusherira etj pastaj shikoni palat e p... te ksaj ( apo ato e bejne fshehtas edhe kjo e nxjerr ne shesh ) ka shume gjera qe mua sme pelqejne por skam asnje te drejte te gjykoj jeten e tjeter kujt . Aq me teper te rrij ne rrjetet sociale duke hedhur vrer ( nese e bej do ishte psikopati ) na flisni sikur jeni ( zonja / zotri / zonjushe - perfeksioni ) ktej beni gjithe te zezat ktej beni gjykatesin moral te te tjereve 🤦‍♀️🤦‍♀️

 • E mitët riniën

 • Je shum e bukur

 • Je shumë e frikshme

 • Ik moj kare

 • Ahhahaaja u futa vec me pa komentet, lod pzz

 • Bravo melisa suksese je shume e mir💋💋💋

 • Po du te mbulosh senin😑

 • Mua me pelqen shum kenga e Melises❤❤

 • 3 million in a week..? how much did u pay tho?

 • 0:51 Mé falenderoni mé wonê😁🖐

 • Kjo keng ne fillim sme pelqeu por duke e degjuar ne tik tok ne instagram thash pse mos ta degjoj edhe nje here.Se si dihet kurr. Dhe tani esht my favorite song e ngjoj per dit me macokun tim se i pelqen edhe atij😂🤣😂🤣😉😆😗😙😚

 • 👏👍👍👍

 • Sa shum komente negative o njerez qe beni ngrlet cdo dit duke ja degju kengen o zot 😂 Melisa mos i shiko fare kta ❤ se prap menjen ne ty e kan

 • Kacita vogel, me ate byth vogel e te lodhme , do me ba dhe ti kengtaren , po urime moj brek pa lare !

 • E nxori gjysmen e .... K***a e muti Ore ca lloj njerzish jan kta qe skan nder e turp i mart drreqi😒😒.kush plasi per kte zhaben

 • 💜💖💚💛💙❤️💕💗💞💟👭🌷💐💝

 • P Hub left the. Chat

 • Ket kang sun e ngon po veq me kshyr 😂😂

 • O zot po vete melisa 10 mije komente plus 3.1 mln shikime per 1 jave as tayna dhe flori nuk kan marr kaq shikime

 • Melisa nuk Shifet me perputhen pa ty Je fantastiche

 • I LOVE YOU MELISA❤😘

 • jan ca njerez qe i bejne hije tokes kot, por kjo eshte me keq. kjo do behet mjeke u qr, me ran ndore te kesaj

 • Ke nxjerr kanarinen per ajrosje. Ty te q*** ndonj gje e egerr,tip mamuthi🦣. Si ai te epoja e akullnavaje

 • Suksese❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

 • 1 pyetje kam a dole nga perputhen te behesh kengetare

 • Sigurish se per fatjono osht kjo muzzik

 • Kush tjeter ja pa pillin 😂

 • Senin senin😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣🤢🤢🤢

 • O goca imagjinoni sikur te ishte me perio*** melisa 🤢🤣🤣🤣😂🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂😂😂🤣😂🤣😂

 • 0 melis Dole nga perputhen per te bere muzike?Hajde hajde Shyqyr qe s re nuse ne duart e Mevlanit I shkaktove konflikt Sindit mes Mevlanit shtriggg😡😡😡 I prishe lidhjen mes tyre

 • Hajt veq komente negative o shqipe se na felliqën vendin tone kto k*****😞😲😳🤢

 • Si te turturosh veshet? Listen to this "song"

 • Esht kthy ne hit kenga e kesaj... lottt😂😂😂😂

 • Morri Kuq - U kry

 • Ska ngel baxhell pa po bong qija ropt na kan pushtu televizionet dhe rruget baxhellat

 • E Çmendur.

 • Nuk e di dmthn pse e keni kaq inat melisen, kenga eshte shume e mire, e ka pas pasion qe para 7 vitesh, edhe ne e kemi nje pasion. BRAVO MELISA 💙❤️

 • Bravo nelisa

 • 9k coments👊

 • Po kjo karja nxjerr pidhin ne sy te arianit

 • Tek perputhen ti ke ardh për mu bo e famshmr

 • Super kong super Melissa 💓👌

 • Edhe unë e di këten këngën 💗💗💗💗💗👍💝🌹💋🌹

 • Je yll fare

 • Pse nuk e bere givwein por bere keng atë ditë

 • Zhele

 • Hyre te perpu💋en sa per met njoft njerzit qe te vazhdojsh si artiste

 • WTF!!! 👎🏿👎🏿👎🏿 😝

 • 2021 could not get any worse !!!

 • Ndro gentat se te jan qar 😅🥲🤣🤣🤣

 • Ndro karin vendin mbaje

 • Si karin behet report a dicka ne you tube se mbel kjo gjinkalla sa here e hap

 • Ju qifshin veshet kush e pelqevi

 • Me kthe shpejt 3:04 minutat qe me vodhe nga jeta ime 🤬

 • Shit

 • Sa e shpifur

 • 😂😂😂

 • 3milion trapa (-1) qe e shohin deri ne fund !!

 • Jetttttt❤❤❤❤❤❤💖

 • Hahaha me Melisa . Njeren ane te mbuluar ndersa tjetren lere te marr ajer 😂😂😂😂😂😂

 • shum e bukur kenga

 • The tuning effect makes the song better! Amazing.

 • Je shumë e mirë

 • Shun bukur

 • Oooo

 • Melisa kujdes t'ka dal çik pilli

 • Melisa dashnia jone ka perfundu Fationi rrofsh se se dishim 😂😂😂😂

 • Bravo melisa super keng ke ber

 • Sa e mir je 😘😘😍😘😘😘

 • Melisa yes

 • A ki me qit mo kong pse je shum e mir ti pse je largu prej emidjonit qato une nuk e shikoj perputhen tishe kon ti une zhdo her e kisa kqyr te dua melisa😘😜😜

 • 🤣🤣🤢🤮

 • Super pithhhhhhhhhhh oooooo

 • I kuptoni gje kesaj se une jo njeher Per ke e ka bere kete kenge kjo pela e Fatjonit

 • hit je melisa te lumt

 • Perputhen Nxjerr Vec Talente

 • 💖🤗👌👌😲

 • Srz 3 million views🤦‍♀️ku po shkon kjo bote😂

  • @FATIME _*_BASHA 😂😂😂po prnd ka marr kaq shum views kjo tu u shtriq si lop hahahahahahhahahahah

  • @Medjolaシ ahaahahahahah 🤣🤣🤣😂😂😂cunat fiksim 🤣🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤢🤢 o zott ku po shkon kjo boteee

  • @FATIME _*_BASHA O shpajrt 😘 po po tu pa comm e melises ne cucat(gocat) e cunat tu pa melisen e din ti mo..😂😂😂😂😂bashk degjojm autotunen 😂😂😂😂

  • @Medjolaシ ajahahahahah ktu ti moj cuc😘😘🤣🤣🤣

  • Ahahahahahahah po vjen Kijameti o piplla 😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️