UnixMusic

UnixMusic UnixMusic

 • 30
 • 274 mio.
Kanali i vetëm zyrtar i UNIX Production i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë UNIX Production, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved

Video

2:43Melisa - Leje ( Official Video )
Melisa - Leje ( Official Video )Ogledi 4,8 mio.Pred 15 dnevi
2:40Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )Ogledi 800 tis.Pred 22 dnevi
3:17Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)
3:27Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)Ogledi 2 mio.Pred 2 meseci
2:37Irkenc hyka - Më Fal
Irkenc hyka - Më FalOgledi 1,9 mio.Pred 4 meseci
2:32Mirela Boka - Gënjeshtër (Cover)
Mirela Boka - Gënjeshtër (Cover)Ogledi 84 tis.Pred 5 meseci
2:56Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
Irkenc Hyka - M’ka Marre MalliOgledi 5 mio.Pred 5 meseci
2:36Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)
Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)Ogledi 7 mio.Pred 6 meseci
2:50Albora - Bela ( Official Video )
Albora - Bela ( Official Video )Ogledi 523 tis.Pred 8 meseci
2:33Lorenc Hasrama - Vaj Vaj ( Official Video )
3:06Irkenc Hyka - Vonë ( Official Video )
Irkenc Hyka - Vonë ( Official Video )Ogledi 4,4 mio.Pred 11 meseci
2:43Lorenc Hasrama - Money ( Official Video )
3:11Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )
3:10Stiv Boka - Xheloze (Official Video)
Stiv Boka - Xheloze (Official Video)Ogledi 1,6 mio.Pred letom
2:42Irkenc ft Nora - Jena Nda (Remix By JOJO)
3:38Irkenc Hyka ft. Nora Istrefi - Tymi Dashnis 2
3:24Petro Xhori - Per Ty (Official Video)
Petro Xhori - Per Ty (Official Video)Ogledi 744 tis.Pred 2 leti
2:51Irkenc Hyka - Katile (Official Video)
Irkenc Hyka - Katile (Official Video)Ogledi 4,2 mio.Pred 2 leti
3:27Petro Xhori - Kush ( Official Video )
3:11Irkenc Hyka - Si Un (Official Video)
Irkenc Hyka - Si Un (Official Video)Ogledi 16 mio.Pred 2 leti

Komentarjev

 • Bravo Andi 👍👍 Edhe ti Melisa ke talent për muzikën 💖💖💖💖🌹👍🌹🌹🌹💓💓Kështu vazhdo 💓💓💓💓♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈

 • Bravo melisa suksese dhe nje duet bashk

 • Kjo eshte hit edhe pike!!!🔥

 • Bravo bravo SHum mir bravo

 • Melisa e perferuara. E. Imja

 • Shum vk kjo

 • Dhe tha Ahqipja kta ka mundsi te futen per te gjet burr/gru e do dalin te tere kengetare

 • bukur

 • O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk

 • Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.

 • Shum e bukur muzika

 • Mrekulli😍👌🏻

 • A eshte reale kjo?

 • Keng shum e bukur 😍😍😍

 • Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare

 • slnumber.info/wiev/oqjIgK2IiX15mdg/video.html ELITA 5 ME FAL REMIX

 • Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans

 • Mashalla po shkoshi qift

 • bravo shume kenge e bukur Melisa

 • Wejden e Kosoves

 • 00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky SLnumber kto zhulaqet

 • Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

 • Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

 • Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

 • Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

 • Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.

 • Edhe ti melisa kengen leje

 • Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

 • Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

 • Maria left the chat😂🤷‍♀️

 • Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

  • atij, te gjitha te verteta , por nuk donte ta ulte nje femer aq poshte , po skgj se ra vet posht kjo. Une nuk e di se si kto lloj njerzish dalin neper televizione.

 • melisa je super 💜💜me andi

 • Love you

 • Bravo Melisa

 • Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

 • ❤❤❤

 • Yllllll suksese Melisa

 • Kenge shume e bukrur dhe pse nuk kam degjuar asnje nga kengete. Tua

 • Bravo bravo melisa

 • ❤💋

 • Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸

 • Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

 • Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

 • Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

 • Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

 • Bravoooo

 • Super

 • Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

 • keng var leshe

 • Kush e degjon 100 here ne dite si un !!QFARE M’KE BE TI QFARE M’KE BE ..

 • Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

 • SHUME E BUKUR...... ZERI YT ESHTE KAQ MELODIOZ 👏👏😍

 • ♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

 • Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

 • What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song

 • Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

 • O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

 • Je shum e mir

 • Great!

 • Kenga fituese per kete vit

 • Këng ime e preferuar ♥️♥️♥️♥️♥️

 • 💖

 • i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

 • Yyg8

 • Shum mire Melisa Bravo

 • 2021😍

 • Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

 • A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

 • Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

 • leje leje hahaha

 • Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

  • Tamam te pakten nuk ishte vidjoklip me mar fam nga by.::, por kishte organizuar dicka te themi te bukur dhe teksti shum lart

 • Super , super

 • Ersi

 • Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

 • U qin u qin

 • O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

 • ik o ti

 • Wow🥰