First Channel

First Channel First Channel

 • 30
 • 189 mio.
Kanali zyrtar i show-it televiziv
"Përrallë me Tupan"
, nje nder emisionet humoristike me te shikuara nder vite

Te drejtat e transmetimit ekskluziv ne SLnumber i mban OnAir Music

Video

12:46MADAM - Horoskopi Javor 19 - 24 prill
MADAM - Horoskopi Javor 19 - 24 prillOgledi 3 tis.Pred 17 urami
0:25Valentina e Bajrami shpallen burre e gru
Valentina e Bajrami shpallen burre e gruOgledi 52 tis.Pred 17 urami
0:22Ganja Bajramit: Kur tfoli une, ti e QEP
Ganja Bajramit: Kur tfoli une, ti e QEPOgledi 20 tis.Pred 17 urami
0:13kur se ki msu msimin e fundit
kur se ki msu msimin e funditOgledi 12 tis.Pred 17 urami
15:51Horoskopi Javor 11-18 Prill - MADAM
Horoskopi Javor 11-18 Prill - MADAMOgledi 1,7 tis.Pred 17 urami
0:16thojzat e Dinit
thojzat e DinitOgledi 6 tis.Pred 17 urami
0:07Dardi cka asht kjo ncëk ncëk Eldorado
Dardi cka asht kjo ncëk ncëk EldoradoOgledi 21 tis.Pred 17 urami
11:16Harta natale e Lulit (It's My Love) - MADAM
0:15uuu e vogel uuu e madhe doktorr shkenca Dardi
3:06It's My Love 20 - PROMO
It's My Love 20 - PROMOOgledi 168 tis.Pred 17 urami
0:16ëëë spo di spo di Valinjo
ëëë spo di spo di ValinjoOgledi 25 tis.Pred 17 urami
0:16ndihma n followersa per Dardin
ndihma n followersa per DardinOgledi 34 tis.Pred 17 urami
2:52It's My Love 19 - PROMO
It's My Love 19 - PROMOOgledi 154 tis.Pred 7 dnevi

Komentarjev

 • A ka munsi me postu vide te komentatorti Kemajl Qarkaxhiut me shum ???

 • Pse u fshi intervista GOLLD AGES???

 • dafina zeqiri kur vjen ´

 • GOJËS KAPAK SHPINES RAHAT....

 • MOS U PERZIJ TJERA HERE, RRI PARA KIJEVE SE 13.000 NANA TE QKERDHEHEN! A U KUPTUM O BIRI I SHKINES!

 • Valon, a e qel kapakun me bith o bothqir! PEDER I GJAKOVES MOS FOL PER DRENICE SE TE SOSI PENDREK HUNVE O I SHKRETE QE AS GRUJA YTE NUK TE NJEH, ASI FRAJERI YTE DESHTA ME THENE, KI KUJDES, SE HAN GRUSHTA E SHKELMA HUNVE PA PRTI PA KUJTU TAP RRAPP...LEJ NJEREZIT E DRENICES RAHAT, UNE VETE NUK JAM I DRENICES, PO JOM QAI BIRNONE QE TE QEPOJ HUNVE KU TE SHOH.

 • suksese

 • a munesh me qit prrallen me tupan qe jan kan musafir sabri fejzullahu dhe sinan hoxha

 • tung valon a ka mundesi me qit ne youtube prrallen me tupan qe u kan musafir sabri fejzullahu dhe sinan hoxha

 • tung valon a ka nundesi epizodat e qumil aga show me i postu valon mbas epizosed 16 e tutje..flm

 • Tungjatjeta Valon nuk po muj me ra ne 1st channel ne france a mos oshte vetem tokesor a ka far frekfence tjeter kalo mire e ne lumturi

 • Ju Lutem Te Xhitha intervistat e sinan Hoxhes shtini ne youtube qe kan qe ma heret ne prrall me tupan

 • adelina berisha

 • valamala tv

 • meda

 • meda prral me tupan

 • Postone videon kur a kon Geti per spari her ne Prrall me tupan bashk me Elvanen.. oke Plsssss