First Channel

First Channel First Channel

 • 100
 • 167
Kanali zyrtar i show-it televiziv \n"Përrallë me Tupan" \n, nje nder emisionet humoristike me te shikuara nder vite\n\nTe drejtat e transmetimit ekskluziv ne SLnumber i mban OnAir Music

Video

14:19Horoskopi Javor 25 - 31 Janar - MADAM
Horoskopi Javor 25 - 31 Janar - MADAMOgledi 5 tis.Pred 2 dnevi
1:45It's My Love 08 - PROMO
It's My Love 08 - PROMOOgledi 296 tis.Pred 7 dnevi
3:41Plaku e len shtatzane nusen e re
Plaku e len shtatzane nusen e reOgledi 42 tis.Pred 9 dnevi
17:14Horoskopi Javor 18 - 24 Janar - MADAM
Horoskopi Javor 18 - 24 Janar - MADAMOgledi 3,5 tis.Pred 9 dnevi
2:09:34MADAM 21 - Ardit Stafa dhe Fatmire Mjaku
MADAM 21 - Ardit Stafa dhe Fatmire MjakuOgledi 15 tis.Pred 11 dnevi
1:37It's My Love 07 - PROMO
It's My Love 07 - PROMOOgledi 198 tis.Pred 14 dnevi
18:35Horoskopi Vjetor 2021 - MADAM
Horoskopi Vjetor 2021 - MADAMOgledi 4,1 tis.Pred 17 dnevi
6:33Motrat Burrniku - Kenge Dasmash 2021
Motrat Burrniku - Kenge Dasmash 2021Ogledi 9 tis.Pred mesecem
1:34It's My Love 06 PROMO
It's My Love 06 PROMOOgledi 255 tis.Pred 21 dnevom
5:19Missi Kosovar qe punon BAUSHTELLE ne Zvicerr
2:09:42MADAM dhe VALAMALASHOW FESTIVE 2021
MADAM dhe VALAMALASHOW FESTIVE 2021Ogledi 85 tis.Pred 28 dnevi
1:31It's My Love 05 PROMO
It's My Love 05 PROMOOgledi 136 tis.Pred 28 dnevi
2:30Zhutat - Kur ka ra kushtrimi n'Kosove
Zhutat - Kur ka ra kushtrimi n'KosoveOgledi 2,5 tis.Pred 29 dnevi
15:59ZHUTAT - Potpuri folklorike 2021 - 3
ZHUTAT - Potpuri folklorike 2021 - 3Ogledi 5 tis.Pred mesecem
9:07ZHUTAT - Potpuri foklorike 2021 - 2
ZHUTAT - Potpuri foklorike 2021 - 2Ogledi 3,7 tis.Pred mesecem
2:27Motrat Burrniku - Kenge per gurbetqaret 2021
21:22Harta Natale e Vjosa Emini
Harta Natale e Vjosa EminiOgledi 1 tis.Pred mesecem
13:28ZHUTAT - Potpuri folklorike 2021 - 1
ZHUTAT - Potpuri folklorike 2021 - 1Ogledi 7 tis.Pred mesecem
4:16Motrat Burrniku i bojne diss vjehrres
Motrat Burrniku i bojne diss vjehrresOgledi 67 tis.Pred mesecem
11:32Horoskopi Javor 28 Dhjetor - 3 Janar
Horoskopi Javor 28 Dhjetor - 3 JanarOgledi 3,4 tis.Pred mesecem
54:13Ministria e Shyhretit - Episodi 72 (Diaspora)
1:39It's My Love 04 PROMO
It's My Love 04 PROMOOgledi 151 tis.Pred mesecem
1:09:41VALAMALASHOW 10 - Zhutat
VALAMALASHOW 10 - ZhutatOgledi 44 tis.Pred mesecem
29:43Harta natale e Vjollca Buqaj
Harta natale e Vjollca BuqajOgledi 1,4 tis.Pred mesecem
16:54Horoskopi javor 21-27 Dhjetor
Horoskopi javor 21-27 DhjetorOgledi 7 tis.Pred mesecem
10:42Mixha Bibe bohet hor me ish-grun n'gjyq 😂
1:22It's My Love 3 - PROMO
It's My Love 3 - PROMOOgledi 94 tis.Pred mesecem
12:46Horoskopi Javor 14-20 Dhjetor
Horoskopi Javor 14-20 DhjetorOgledi 2,9 tis.Pred mesecem
1:29It's My Love - 02 - PROMO
It's My Love - 02 - PROMOOgledi 56 tis.Pred mesecem
8:06Vajza 7 vjecare mahnite me zerin e saj
Vajza 7 vjecare mahnite me zerin e sajOgledi 11 tis.Pred mesecem
24:04Horoskopi Javor 07 Dhjetor - 13 Dhjetor
Horoskopi Javor 07 Dhjetor - 13 DhjetorOgledi 3,5 tis.Pred mesecem
57:54It's My Love - Emisioni 01
It's My Love - Emisioni 01Ogledi 368 tis.Pred mesecem
12:04Mbesa e bon gips Mixhen Bibe 😂
Mbesa e bon gips Mixhen Bibe 😂Ogledi 43 tis.Pred mesecem
10:40Mixha Bibe bjen cope tu u kru prej ZHUGES
13:11Horoskopi Javor 30 nentor - 6 dhjetor
Horoskopi Javor 30 nentor - 6 dhjetorOgledi 3,6 tis.Pred 2 meseci
10:02Defatoret DISS moderatores, e shajne arushe
11:19Kunata e tranon Mixhen Bibe, ja vjedh 20,000€

Komentarjev

 • Rrespekt ma tfortit jen gjdo dit ju shikoj me lot po keshi mos na laft zoti pa juve👌👏👏👏👏👏👏👏👏migja bib shum ifort bravo

 • 😘😘

 • E kupe llamellen nale 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Eeeee

 • Mixha bib u kan gjith për humor brravo biba brravo simon

 • Pidh

 • hahahaaaa renault

  • ta hangsha renaultin 👌

 • Qoje te psikiatri o mixha bib se virusi eka lan me behane tuju than rrini mrena jan smu njerzit pa dal hahaha

 • Pidh bibo se as kerri as sen s'jep lezet ma shum se pidhi 😎

  • qysh spot vjen marre me emer islami eshte drite e me foto tqabes me fol kshtu more idiot

 • Renault a mos babes nuk vyn Sen

 • hahaha

 • Miqa bib shum ifort bravo zoti trujt

 • Mus e nervezo baben o simon se mus po hin llugav nej kah hahaha

 • Renaultat Veq me partikel filter kane problem, duhet me ja qel shpesh Hahahah

 • 😂😂😂😂😂😂

 • Hahahaha pidh pidh oo biboo qatyy po shkon langi ckurrjel e po knaqemi 🍩

 • Hahhahahahahhahahah

 • Po. Ku ke pa. Sa. Baba. Me. Vjet. sa. Djali. Jeni. Te. Mrekullushen. Oroj. Te. Keni. Suksese

 • haha

 • Ajajaahahahahaah

 • 🤣🤣🤣🤣

 • 😂😂😂😂😂😂😂

 • 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ooo e myte shpulla😂😂😂😂

 • 😂😂😂😂😂😂😂

 • HUMOR I VJEDHUN

 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Shum bre e paska rreh

 • Un tashi kam fillu duke i pa emisionet qe nga fillimi, fans I ri po shume dashni per ju :) po hyni forte edhe ne Shqipni

 • Vetem prpara jujeni unikat emisjoni shum i mir e qeluar

 • Qashtu bre qitni qesi humora se imisoni nuk kqyret

 • Simon sit terrohet shtinja thesin ne kry mixhes bib e bane haxhi ska met piskat ma hahaha

 • 😅

 • Hahaaaaaaa

 • O kuku simon bre ta bani ftyren apang biba okuku Cofa. Sa shpullat i habgre bre kuku 😂👍😂😂😂😂jeni mat mirt na knaqt 😂😂😂😂🔥

 • Une mu kon si ky shoferi ta puciti gaz direkt ne mur qufsha plakin llaskuc

 • Ne kosov krej qishtu bajn

 • Hahahahahaha 1sha jon kta

 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Shyqyr qe sekom pa's ket fat mem bertit instruktori se ja kisha qi kerrin ne nanes, Ahahha Um ka shti me Kesh rashtin e ni kojshis ahhahahha

 • 🤣🤣🤣👌🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭👐

 • Haha the best👍🔥

 • Jeni te paret 👏👑

 • Bravo ju koft

 • o deka me qat pjesen mja lan emrin tajna

 • Weq perpara me rolin e gjyles Legend kjo Fluttra 😂😂😂😂 Me lot Mban me kesh

 • Shum mir e keni bab ju lumt

 • Shka po bahet nuk ka ma lajme pika pika

 • Mixha Bib shum I fort Je Respekt

 • Ku po shkon letornjoftimin hahahahahah❤️😂

 • Hahaha na knaqt me kto humore

 • Tash von e kam pa kete emision dhe qe 1 jav nuk jam duke shikuar diqka tjeter 😂😂👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

 • Mixha Bib 1shi shume i forte👌

 • Muzika pak e lodht

 • Hahahah ma t mirt vazhdoni 😍

 • Menxi pres me ju pa, te veçant jeni , Veq vazhdoni .. 👏🏻

 • Veq suksese seee shum tqart jeni

 • Me muzik e prisht serialin

 • Rrespekt brravo 💎

 • Ka hapsire per permiresime, sidomos ne gjuhe dhe gjeste qe i beni, isha tu e shiqu me vajzen time 6 vjeqare, kur vrapove mbas vjehrrit me sakice e ndrova e nderpreva se shikuari. Apeloj nga zemra, ndaloni keto lloje gjestesh, mendoni qe edhe femijet e shikojne, por edhe per ne te rriturit nuk eshte aq pamje bukur kur e ndjek dike me sepate (sakice), thjeshte nuk eshte me humor. Cdo emision mundohet ta pasqyroj te verteten, te verteten po e dijme te gjithe, duam te edukohemi, te jeni ju shembull qe shikuesi te edukohet. Larg sepatat dhe sharjet e fyerjet nga ekratet televizive. Ju flm.

  • Shum thjesht e ki zotni pasi qe ke dal me shit mend kishe Europian Vazja jote nuk e ka vendin ne ket lloj Serie-Apo as ne yotube vendi saj esht ne Libra lektyra femijesh po besoj se. edini me mir se une pasi qe jeni prind e un nuk jom mir po kjo esht pjes humoristike Ska nevoj per Hiperbolizim

  • Po Shka leshin pe kshyr ?

 • Sjeni tu dit se qka jeni ka bani me sakic qfar seriali eshte ky .ket mund ta shohin edhe femijt shum palidhje po dukeni

 • 👎👎🏿

 • Respekt shume humore i mire

 • Ky djal po i thojka vet kontar ma shumm larg koka gjyna se za nuk paska berr

 • Shum Humor të fort jeni ka boni Rrespekt